Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbītī iekārto atpūtas-rotaļu laukumu

Gulbīša pamatskolas radoša, darboties griboša jauniešu grupa „Mēs -  Gulbītim” iesaistījās biedrības „Sateka” mazo projektu konkursā, lai realizētu senlolotu sapni par atpūtas/rotaļu laukuma izveidi Gulbīša pamatskolas teritorijā, Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē projekta vadītāja I.Saulīte.

"Atpūtas/rotaļu laukuma izveidi ar biedrības „Sateka” finansiālo atbalstu (468 eiro) uzsāka audzēkņi, skolas tehniskie darbinieki, vecāki un mājturības skolotāji. Arī Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs atbalstīja ideju un sagādāja nepieciešamos kokmateriālus. Savu palīdzību neliedza vietējais uzņēmējs, Gulbīša skolas absolvents Jānis Gangnuss, kurš izgatavoja šūpoles (šūpuļkrēslu)," stāsta I.Saulīte.

Viņa stāsta, ka projektā skolas saimnieka Jura Šteinbrika vadībā draudzīgi un aktīvi darbojās 5.-9. klases  zēni, 6. un 9. klases meitenes. Skolēni mizoja, pulēja, krāsoja šūpolēm nepieciešamos kokmateriālus, zīmēja uz asfalta spēles. 

"Kopīgi strādājot, pašu spēkiem laukumā uzstādīts kustīgais līdzsvara baļķis, šūpoles/šūpuļkrēsls, kustīgo baļķīšu taka, zig zag soliņš, līdzsvara šūpoles, uz asfalta uzzīmētas spēles „ Klasītes” un „ Twister”," atklāj projekta vadītāja.

30.maijā tika atklāts atpūtas/rotaļu laukums. Tika pasniegtas skolas direktores sarūpētās pateicības dāvanas skolēniem par ieguldīto darbu. "Vislielāko paldies pelnījis skolas saimnieks, kurš koordinēja darbus, sagādāja nepieciešamos materiālus un daudzas darba stundas pavadīja, iekārtojot atpūtas laukumu. Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs klātesošos mudināja novērtēt ieguldīto darbu un saudzēt izveidotos objektus," norāda I.Saulīte.

Atpūtas laukums ir apmeklēts ne tikai skolas dienās, bet arī brīvdienās un vakaros, kad tur labprāt atpūšas Gulbīša ciema māju bērni.

"Liels paldies Gulbīša pamatskolas direktorei Sarmītei Puriņai par ieguldīto darbu, laiku un atbalstu, realizējot projektu, un, protams, biedrībai „Sateka” par doto iespēju piedalīties mazo projektu konkursā un finansiālo atbalstu!" piebilst projekta vadītāja.

Pievieno komentāru

Skolās