Iepazīst redakcijas darbu

Karjeras nedēļas gaitā trešdien skolēniem bija iespēja doties uz dažādām iestādēm un uzņēmumiem, lai iepazītos ar tām profesijām, kuras viņiem šķiet saistošas. Arī “Dzirksteles” redakcijā ieradās Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 11.klases audzēkne Agnese Poiša.

Dienas gaitā Agnesei bija iespēja ielūkoties redakcijas darbā, iepazīties ar darbiniekiem, doties līdzi žurnālistēm gan uz sociālās aprūpes centru “Siltais”, gan arī uz Gulbenes rajona tiesu, lai redzētu, kā tiek top publikācijas laikrakstā. Pēc pavadītās dienas, Agnese atzīst, ka “Dzirksteles” redakcijā viņai ļoti paticis un esot bijis interesanti.


“Tā kā kopā ar jums devos uz sociālās aprūpes centru, varēju redzēt, kā realitātē top raksts. Neizskatījās grūti. Varbūt pēc tam, kad notiek rakstīšanas process, tas varētu būt grūtāk. Jāsēž, jāraksta un ja vēl nesanāk vai nav iedvesmas,” prāto Agnese.


Jaunieti jau sen interesē žurnālistika, jo jau kopš bērnības ir paticis runāties ar cilvēkiem. Viņa darbojas arī skolas avīzē. “Man patīk intervēt cilvēkus. Katram ir sava “odziņa”. Sarunāties – tas ir interesanti, jo tā var uzzināt to, ko pats nezinu, piemēram, kādas atziņas, kuras pēc tam noder pašam,” saka Agnese.


Ja kādreiz nākotnē viņa strādātu laikrakstā, tad labprāt rakstītu par kultūru un sportu.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes