Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Internāts būs tikai skolēniem 1

Atbalstu nav guvusi Gulbenes 2.vidusskolas direktores Edītes Kanaviņas ideja par to, ka pie skolas esošajā internāta ēkā pirmajā stāvā varētu tikt veidota dienesta viesnīca. To viņa pati apstiprina laikrakstam.

“Internāts būs skolēniem, nevis pašvaldības viesiem. Tātad visas sešas istabiņas ēkas pirmajā stāvā būs skolēniem. Citas personas, iespējams, var tikt izmitinātas kādu konkrētu notikumu sakarā, piemēram, kad reiz vasarā Gulbenes novada invalīdu biedrība organizēja starptautisko amatierteātru festivālu invalīdiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tad internāta telpās izmitinājām festivāla dalībniekus. Līdzīgi bija, kad pašvaldība organizēja Baltijas valstu sadraudzības koncertu „Baltija. Neatkarība. Sadarbība.” vai festivālu „Hepenings”, kad internātā izmitinājām amatiermākslas kolektīvu dalībniekus. Internāts var tikt izmantots arī bērnu un jauniešu nometņu organizēšanas vajadzībām. Pārsvarā visi šie pasākumi notiek vasarā, kad netiek traucēti skolēni, jo tad viņi šajā laikā telpas neizmanto. Parasti pašvaldības viesiem piedāvājam citas novadā esošās naktsmītnes,” “Dzirksteli” informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Jau rakstījām, ka 26.janvārī ekspluatācijā tika pieņemtas internāta telpas pēc pirmajā stāvā veiktajiem pārbūves darbiem. Vēl nav sagādātas mēbeles pārbūvētajām telpām. Gulbenes internāta ēkas fasādes un pirmā stāva pārbūves publiskajā iepirkumā pašvaldība par uzvarētāju atzina SIA “Vidzemes Būvnieks” ar 199 993,46 eiro līgumcenu (bez PVN).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ance

Saprotams,ka skolēniem. Galu galā priekš ciemiņiem ir viesnīca. Nevis kā Lizumā. Kaut kāds bomžu perēklis,nevis skolas internāts. Gribējās pajautāt,vai citos internātos arī nedod vakariņas? Tas būtu tikai loğiski.

pirms 2 gadiem, 2018.02.08 11:31

Skolēnu, jauniešu aktivitātes