Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ir sākusies ikgadējā "palīdzēsim.lv" rīkotā labdarības akcija "Skola sauc!"

Jau pavisam drīz skolas sauks skolēnus uz jauno mācību gadu, lai atkal krātu jaunas zināšanas un gudrības. Taču daudziem bērniem un jauniešiem no sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm, daudzbērnu un audžuģimenēm jaunā mācību gada tuvošanās rada bažas – tik daudz kas jāsagādā, bet pietrūkst līdzekļu.

Lūdzam arī Tevi, Tavus draugus un radus atbalstīt gudras, izglītotas Latvijas tapšanu, ziedojot skolai nepieciešamo.

Ziedojot līdzekļus „Palīdzēsim.lv” kontā, Tev ir iespēja nodrošināt skolēnus ar kancelejas precēm un citām mācībām nepieciešamām lietām, lai skolas sākšanos padarītu par priecīgu un gaidītu notikumu. Saziedotie līdzekļi tiks izmantoti, lai iegādātos skolai nepieciešamo par draudzīgām cenām no sadarbības partneriem.

Piedalies arī Tu un atbalsti mazos mācīties gribētājus, lai Latvija taptu gudra un izglītota!

Piepildīsim skolas somas kopā!

Kā Tu vari palīdzēt:

– Ziedojot naudu organizācijas kontā
Rekvizīti:
Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”, Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Kr.Valdemāra 118, Rīga
Norēķinu rekvizīti: AS “SEB banka”, LV90UNLA0050013761397,
SWIFT kods: UNLALV2X.
Ar norādi – akcijai “Skola sauc!” vai šeit

– Piezvanīt uz labdarības tālruni 90006888 un ziedot 1,42 EUR

Savā organizācijā izvietojot ziedojumu kasti, kurā vāktu skolai noderīgas lietas*
Akcijas norises laiks no 1.augusta līdz 31.augustam Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi mūsu mājas lapā un sociālajos tīklos!

– Ziedot skolai nepieciešamās lietas*, kā arī piedalīties labdarības aktivitātēs HK “Dinamo Rīga” spēļu laikā “Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros no 13.-17. augustam, Arēnā Rīga, “Palīdzēsim.lv” labdarības stendā.

 

* Skolai noderīgās lietas: zīmuļi, dzēšgumijas, pildspalvas (zilas, krāsainas), krāsu zīmuļi, flomāsteri, lineāli, līme PVA, līmzīmuļi, šķēres, zīmuļu asināmie, zīmēšanas bloki A4, akvareļu bloki, otiņas, guaša krāsas; akvareļu krāsas, krītiņi (parastie, pasteļa, vaska), plastilīns, aplikāciju papīrs, krāsainais kartons, spīdīgās līmes. Burtnīcas (rūtiņu, līniju) klades (rūtiņu plānās, rūtiņu biezās, līniju) nošu burtnīcas, cirkuļi, transportieri, marķieri, līmlapiņas. Sporta tērpi, apavi un sporta inventārs.

Pievieno komentāru

Skolās