Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izglītības iestāžu koru konkursā novadu pārstāvēs lizumnieši

Gulbenes novada valsts ģimnāzijā 28.martā notika izglītības iestāžu koru konkurss, kurā piedalījās pieci 5.- 9.klašu un 5.-12.klašu kori, informē Gulbenes novada pšvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Baiba Muceniece.
B.Muceniece stāsta, ka konkursā kori izpildīja trīs dziesmas no XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra - izlozes dziesmu, izvēles dziesmu un obligāto dziesmu (a cappella).

Konkurss notiek divās grupās: A grupa – vispārējās izglītības iestāžu ar padziļinātu mūzikas apmācību, mūzikas skolu kori, B grupa – vispārējās izglītības iestāžu kori.

"A grupu pārstāvēja Gulbenes mūzikas skolas koris, bet B grupā piedalījās 4 vispārizglītojošo skolu  kori. Iegūtas divi  I pakāpes  un trīs II pakāpes diplomi. Vērtēšanas komisija lēma, ka konkursa II kārtā, kas notiks 5.aprīlī Valmierā, Gulbenes novadu pārstāvēs Lizuma vidusskolas 5.-9.klašu koris (diriģente Anita Ledaine)," stāsta B.Muceniece.

Ar apgūtajām  koru koncerta repertuāra  dziesmām konkursa noslēgumā uzstājās Gulbenes novada valsts ģimnāzijas koris “Silver”, kurš piedalīsies jaukto koru konkursā Cēsīs 25.aprīlī.


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes