Jaunieši mācās nebaidīties no savām idejām 3

25 skolēni un 6 skolotāji no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Gulbenes 2., Lejasciema un Lizuma vidusskolām 2.martā Stāmerienā tikās pasākumā "Globālā izglītība ideju laboratorija", ko organizēja Gulbenes novada valsts ģimnāzija. Sesijas vadīja NVO "Humana People to People in Latvia" pārstāve Rūta Kronberga, kalnu maratona skrējējs un motivācijas semināra līderis Mārtiņš Zvidriņš un Lucavsalas ekokopienas koordinators Emīls Hlevickis. Par to sociālajā tīklā facebook.com informē Gunta Krieviņa.

Pirms sākt iztirzāt globālās izglītības jautājumus, pasākuma dalībnieki iepazina cits citu.

G.Krieviņa stāsta, ka Emīls dalījās ar iedvesmas stāstu par zaļo dzīvesveidu un pārmaiņu iniciatīvām, Rūta runāja par priekšmetiem, to ietekmi uz vidi un pārstrādi. Mārtiņš runāja par motivāciju kaut ko mainīt un kā sākt darīt to, ko mēs gribam. Dienas beigās dalībnieki ģenerēja idejas: Ko es varu darīt savā dzīvē, ģimenē, skolā, novadā, pilsētā un valstī, lai palielinātu globālās izglītības ietekmi, veicot dažādas pārmaiņas?

Secinājums dienas izskaņā: "Dzīvē viss, ko vēlaties, ir iespējams un ir atkarīgs no mūsu pašu gribas un domāšanas. Nebaidieties no savām idejām, lai cik traki tā būtu īstenot!".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kika

Lucavsalas eko-kopiena koordinators Emīla Hlevickis

Dzirkstelē strādā īsti latviešu valodas guru, goda vārds!

pirms 6 gadiem, 2015.03.04 14:01

Pff

Aizej pastrādā pati, lai jau visi var priecāties par pareizu valodu. ;)

pirms 6 gadiem, 2015.03.04 19:42

Skolēnu, jauniešu aktivitātes