Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās triumfē “Spieķis 1”

“Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2017” 2.kārtas sacensībās Gulbenē uzvaras laurus plūca Gulbenes vidusskolas komanda “Spieķis 1”.

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, Ceļu satiksmes drošības direkcija rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem „Jauno satiksmes dalībnieku forums”. Sacensību dalībniekiem jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmo medicīnisko palīdzību, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskās braukšanas demonstrējums. Sacensībās var tikt piedāvāti papildus uzdevumi, ar kuriem dalībnieki tiek iepazīstināti maču laikā.

“Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2107” 1.kārtas sacensībās 9.maijā piedalījas piecas komandas no Gulbenes novada – četras komandas no Gulbenes vidusskolas un viena no Gulbenes 2.vidusskolas. Visas piecas komandas tika tālāk uz 2.kārtu. “Latvijas kopainā punktu ziņā visas piecas komandas nostartēja ļoti labi,” uzsver Gulbenes vidusskolas skolotāja Inga Anča.

Sacensībās, kuras notika Gulbenē 23.maijā, piedalījās 17 labākās komandas no Gulbenes, Apes, Alūksnes, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu, Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novadiem. No Gulbenes novada piedalījās piecas komandas – četras no Gulbenes vidusskolas un viena no Gulbenes 2.vidusskolas. Pirmo trīs vietu ieguvēji iekļuva sacensību finālā.

Komandas “Spieķis 1” skolotāja I.Anča atzīst, ka gaidījusi lielāku un sīvāku konkurenci.

“Mūsu mērķis bija 1.vieta. Arī 1.kārtā mums bija ļoti labi rezulāti. Tobrīd mēs pat Latvijā bijām labākie. 2.kārtā uzdevumi bija grūtāki, bet mēs nostartējām labi, jo trenējamies jau vairākus gadus, līdz ar to arī labs rezultāts. Sarežģīts uzdevums bija šķēršļu trase. Šķēršļi bija tuvu cits citam, līdz ar to ir ļoti grūti koncentrēties nākamajam šķērslim, ir ļoti jāsavācas un precīzi jāizbrauc,” stāsta I.Anča un piebilst, ka individuāli par labāko puisi tika atzīts Renārs Vagulis, par labāko meiteni – Arta Jankava. Un viņi abi ir no komandas “Spieķi 1”.

Jau 1.jūnijā uzvarētājkomanda dosies uz Biķerniekiem, kur notiks fināls. “Līdz tam trenēsimies katru dienu,” norāda I.Anča. 

Pievieno komentāru

Skolās