Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2016" 2.kārtas dalībnieki vadīs sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā 7

Rīt, 25.novembrī, konkursa "Gada sporta skolotājs 2016" galvenā titula pretendenti piedalīsies konkursa 2.kārtā, vadot sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā. Par to informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas speciāliste Inta Bērziņa.

Profesionālas un prasīgas žūrijas priekšā stāsies septiņi sporta skolotāji, tostarp arī Irēna Aizpure no Gulbenes vidusskolas.

"Stundu vadīšana citas skolas klasei ir nopietns pārbaudījums ikvienam skolotājam. Žūrija klātienē vērtēs vairākus kritērijus - skolotāja prasmi pielietot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, māku pašam kvalitatīvi demonstrēt vai iesaistīt skolēnus vingrinājumu demonstrēšanā, prasmi nodrošināt atgriezenisko saiti stundā. Tāpat tiks vērtēts mācību stundas emocionālais fons, drošības noteikumu prasību ievērošana un citi kritēriji," stāsta I.Bērziņa.

Konkursa mērķis ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Labs sporta skolotājs spēj motivēt skolēnus būt fiziski aktīviem un veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm arī turpmākajai dzīvei, tāpēc būtiski ir novērtēt viņa darbu.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbojas gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp, sporta komentētājs un žurnālists Ģirts Timrots, kamaniņu braucējs, Turīnas Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Mārtiņš Rubenis, vieglatlēte, Riodežaneiro Olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele.

Konkursu "Gada sporta skolotājs" Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) rīko jau divpadsmito gadu pēc kārtas, dalībniekus aicinātas pieteikt Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības, kā arī profesionālās vidējās izglītības iestādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Skaidrs!

Protams, ka mūsu pašu Sproģei jābūt labākajai, nav ko domāt! Lai veicās! Turam īkšķus!

pirms gada, 2016.11.24 14:04

...

Sproģe, nekad mūžā nav patikusi viņa. Viņas interesēs vienmēr ir bijis apkaunot kādu no skolniekiem, nicināt, ļauni, bet ceru, ka viņai neizdosies! Nekāda labā skolotāja nav bijusi un nebūs.

pirms gada, 2016.11.24 18:10

NU NU

Ja pats cilvēks ir ņuņņiks, tad arī skolotājs vienmēr būs slikts un ļauns, bet Sproģe tāda nav!!! tātad tu "..." esi ņuņņiks vai ņuņņa!!!

pirms gada, 2016.11.25 09:43

?

gribu zināt kas nosaka kritērijus
1. vecie labie laiki
2. omammas tām jābūt sekojošā amatā (jauniem nekādu iespēju, takā nēejat macīties, nav jēgas)
3. Sen jau izlemts (man rados radienieks, paziņa, ļoti labs draugs, deputātos)
4. Sproģes kundze mums GULBENĒ ir daudz olimpisko un pasaules medaļnieku, cik daudz jūs esat šajā darbā ieguldījusi ?????
5. kārtējo reizi ir skaidris: sieva, vīrs, dēls, meita, draugs, paziņs
6. Glupai tauta akal acī ir ie***s ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

pirms gada, 2016.11.24 23:08

Ak vai!

Nu kā jums nav kauna!

pirms gada, 2016.11.25 09:45

zane

Irêna forśa skolotâja un stingra!Tádai jâbút,citâdi bardaks stundás !Veiksmi!!!Es par!!!

pirms gada, 2016.12.08 18:14

Skolās