Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa "Gada sporta skolotājs" finālā iekļūst arī pedagoģe no Gulbenes sākumskolas

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2018" finālā iekļuvuši pedagogi no Daugavpils, Bauskas, Gulbenes, Engures, Staiceles un Salas novada izglītības iestādēm, informē aģentūra LETA.

Izglītības un zinātnes ministrija atklāj, ka konkursa pirmajā kārtā noskaidroti seši finālisti, tostarp Sarmīte Gobiņa no Gulbenes sākumskolas.

Konkursa pirmajā kārtā vērtēšanas komisija izvērtēja pretendentu sagatavotos pieteikumus, kuru šogad bija 28. Seši dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tika izvirzīti konkursa otrajai kārtai, kas norisinās šodien, 26.novembrī. Konkursa žūrija klātienē vēros, kā konkursa dalībnieki vada sporta stundas skolas skolēniem, izvirzot trīs nominantus - trīs labākos sporta skolotājus.

Otrajā kārtā tiks vērtēta skolotāja prasme pielietot daudzveidīgas mācību metodes un līdzekļus, māka pašam kvalitatīvi demonstrēt vai iesaistīt skolēnus vingrinājumu demonstrēšanā, kā arī prasme nodrošināt atgriezenisko saiti stundā. Tāpat uzmanība tiks pievērsta emocionālajam fonam mācību stundu laikā, drošības noteikumu prasību ievērošanai un citiem kritērijiem.

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2018" vērtēšanas komisijā šogad ir gan ministrijas pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti.

Konkursa mērķis ir popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs.

Konkursa uzvarētājs - izcilākais Latvijas sporta skolotājs 2018.gadā - tiks nosaukts Latvijas Gada balvas sportā 2018 apbalvošanas ceremonijā.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes