Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā „Gribu būt mobils” piedalās arī komandas no mūsu novada

Ir noslēgusies konkursa „Gribu būt mobils” neklātienes kārta, kurā pieteicās 534 komandas no 179 skolām, tostarp no Gulbenes novada - no Gulbenes sākumskolas - 4, Lejasciema vidusskolas - 3, pa 1 - no Gulbīša vidusskolas, Lizuma vidusskolas un Tirzas pamatskolas.  Līdz ar to pārstāvēta ir ievērojama daļa Latvijas pamatskolu un vidusskolu. Par to informē VAS „Ceļu satiksmes direkcija" Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Jānis Aizpors.

"Neklātienes kārtas rezultāti tiks paziņoti līdz šā gada 11. decembrim.  Neklātienes kārtā uzvar komanda, kas kopvērtējumā ieguvusi lielāko punktu skaitu. 10 veiksmīgāk startējušās komandas no katra reģiona tiks aicinātas uz klātienes sacensībām. Ja divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, kas  teorētiski ļauj kvalificēties pusfināla sacensībām. Uz pusfinālu tiek aicināta komanda, kura hronoloģiski agrāk ir beigusi risināt visus neklātienes kārtas uzdevumus. Visas konkursā pieteiktās komandas savus rezultātus un vietu neklātienes kārtā varēs skatīt www.berniem.csdd.lv. Teorētiski iegūstamais punktu skaits neklātienes kārtā ir 320 punkti. Bet kā būs katrai komandai veicies to uzzināsiet pavisam drīz. ," skaidro J.Aizpors.

Savukārt, sākot ar 2018.gada janvāri, konkurss turpināsies, kad notiks septiņi reģionālie pusfināli, kur katrā pusfinālā piedalīsies desmit reģiona komandas ar labām zināšanām satiksmes drošības jautājumos (ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas). Pavasarī notiks lielais fināls Rīgā.

"Īpaši liels paldies tieši skolotājiem, kas iegulda lielu darbu skolēnu izglītošanā ceļu satiksmes noteikumu jautājumos, jo galvenais ieguvums visiem ir zināšanas par drošību ceļu satiksmē!" norāda J.Aizpors.

Šis CSDD konkurss ir īpaši veidots 6.-8.klašu skolēniem – topošajiem un esošajiem jaunajiem mopēdistiem un velosipēdistiem. 

Pievieno komentāru

Skolās