Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā “Mans bērnības stāsts” godalagotu vietu iegūst Gabriela Kostigova no Gulbīša pamatskolas

Latviešu valodas aģentūras izsludinātajā konkursā „Mans bērnības stāsts” tika iesūtīts 601 darbs – domraksti, dzejoļi un zīmējumi. 1.-4.klašu grupā 1. vietu  ieguva Gulbīša pamatskolas 2. klases skolniece Gabriela Kostigova, informē Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja Velga Līcīte-Meldere.

Viņa stāsta, ka konkursā piedalījās skolēni ne tikai no dažādiem Latvijas novadiem, tostarp arī no Gulbenes novada skolām, bet arī no latviešu skolām pasaulē – Vašingtonas draudzes Latviešu skolas, Ņūdžersijas Latviešu skolas, Eiropas skolas Frankfurtē pie Mainas, Briseles 2.Eiropas skolas, Mineapoles sv. Paula Latviešu skolas un Bostonas Latviešu skolas.

"Žūrijas komisija  - rakstnieks V. Rūmnieks, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja S. Tretjakova, māksliniece, grāmatu „Koko un Riko” zīmējumu autore L. Lošina, UNESCO LNK ģenerālsekretāre B. Moļņika un Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja V. Līcīte-Meldere - spraigā diskusijā vērtēja un noteica labākos radošos darbus. Vērtēšanas komisija piešķīra godalgotās vietas četrās grupās: 1.-4. klašu grupā, 5.-9. klašu grupā, 10.-12. klašu grupā un zīmējumu grupā," stāsta V.Līcīte-Meldere.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes