Konkurss "Experiments: pusfinālā piedalās trīs komandas no Gulbenes 2. vidusskolas

"Latvenergo" koncerna fizikas erudīcijas konkursa “Eksperiments” Vidzemes pusfinālā tikās piecas spēcīgākās reģiona komandas – pa vienai no Madonas Valsts ģimnāzijas, Valkas ģimnāzijas un trīs komandas no Gulbenes 2. vidusskolas. Par to informē konkursa ”Eksperiments” koordinatore Inga Cīrule.

Spraigā sacensībā visas komandas uzrādīja augstus rezultātus, tomēr priekšgalā kā zinošākā izvirzījās un ceļazīmi uz fināla spēli televīzijas kanālā LNT izcīnīja Madonas Valsts ģimnāzijas komanda “Epsilons 9” ar skolotāju-konsultanti Viju Bebrišu.


"Pusfināla posmā jaunieši tikās klātienē, lai veiktu vairākus praktiskus un ar reālo dzīvi saistītus uzdevumus, kuru izpildei nepieciešamas spēcīgas zināšanas fizikā par elektrisko ķēžu slēgšanu, siltuma bilances vienādojumu, lēcas formulu un citiem fizikas tematiem. Dalībnieku sniegumu vērtēja pieredzējuši fiziķi," stāsta I.Cīrule.


Pusfināla kārtā komanda “Epsilons 9” no Madonas Valsts ģimnāzijas nopelnīja 30 punktus, komanda “Aspekts” no Valkas ģimnāzijas - 29 punktus, Gulbenes 2. vidusskolas komandas “White sox” – 22 punktus, “Fārenheiti” - 20 punktus un “Cunami” - 18 punktus.


“Eksperiments” fināla spēlē par galveno balvu - ceļojumu uz Rimini Itālijā - sacentīsies pa vienai stiprākajai komandai no katra Latvijas reģiona.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes