Konkurss "eXperiments": starp spēcīgākajām komandām Vidzemē - arī gulbenieši 1

Konkursa ”eXperiments” koordinatore Inga Cīrule informē, ka "Latvenergo" koncerna 8. un 9. klašu skolēnu erudīcijas konkursā ”eXperiments” noskaidrotas piecas fizikā spēcīgākās Vidzemes reģiona komandas, kuras tiksies pusfinālā 10. aprīlī Valmierā. Starp tām trešā labākā - Gulbenes 2. vidusskolas komanda „Cunami”.

"Komanda, kas izvirzīsies vadībā pusfināla kārtā, pārstāvēs Vidzemes reģionu fināla spēlē televīzijas kanālā LNT," stāsta I.Cīrule.

No 20 Vidzemes reģiona komandām pirmajā pieciniekā bez gulbeniešiem ir Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda „Jaunā strāva”, Madonas Valsts ģimnāzijas komanda „Epsilons9”, Vestienas pamatskolas komanda „Atomsprādziens” un Valkas ģimnāzijas komanda „VG_Boss”.

"Pusfināla kārtā komandas risinās piecus fizikas uzdevumus, bet dalībnieku sniegumu vērtēs gan Latvenergo koncerna, ”eXperimenta” un fizikas portāla „Fizmix” eksperti, gan Vidzemes reģiona mentors – Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektronikas fakultātes doktorants un jaunākais pētnieks Armands Šenfelds. Pusfināla kārtā mentors pārbaudīs komandu zināšanas un prasmes, bet vēlāk finālā atbalstīs un sniegs padomus pusfināla laureātiem," skaidro koordinatore.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolēnu, jauniešu aktivitātes