Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas skolās izsludina literārās jaunrades konkursu par Oskaru Kalpaku

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas skolām tiek izsludināts Oskaram Kalpakam veltītais literārās jaunrades konkurss. Konkursā aicināti piedalīties 6. - 8. klašu skolēni un 9. - 12. klašu skolēni. Konkursā drīkst piedalīties ikviens Latvijas un ārpus Latvijas dzīvojošs skolēns. Skolēnu radošie darbi iesūtāmi pa e-pastu esejakalpaks@inbox.lv.

Konkursa mērķis – rosināt skolu audzēkņus iegūt dziļākas zināšanas par savas valsts vēsturi un pirmo Latvijas topošo bruņoto spēku virspavēlnieku Oskaru Kalpaku. Konkurss notiks no š.g. 2. decembra līdz 2014. gada 6. janvārim. Ar konkursa rezultātiem varēs iepazīties mājas lapā www.dvcv.lv 2014.gada 6. martā.

Konkursa uzvarētāji tiks godalgoti. Pirmo vietu ieguvēji balvā iegūs apmaksātu braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē. Labāko darbu autori iegūs apmaksātu braucienu uz Rīgu un citas balvas.


Balvas sarūpējuši Eiropas Parlamenta deputāti Inese Vaidere, Krišjānis Kariņš un Kārlis Šadurskis; kā arī Daugavas Vanagu Centrālā valde, biedrība „In Patria Credere” un ” Pulkveža O.Kalpaka piemiņas fonds”.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes