Lejasciemā slēpo krietns pulks bērnu

Ja laika apstākļi ļauj, sporta kluba “Lejasciems” pārstāvji labprāt bauda ziemas priekus. Gan svētku brīvdienās, gan arī tagad, kad atsākušās mācības, sniegotajās trasēs Lejasciemā var sastapt krietnu pulku mazo slēpotāju.


Sporta kluba “Lejasciems” pārstāve Lāsma Gabdulļina stāsta, ka slēpot nāk apmēram 15 1. un 2.klases skolēni, kā arī apmēram tikpat daudz skolēnu līdz 7.klasei.


“Aptuveni 30 bērni ir tādi, kas nāk pastāvīgi, bet ir arī tādi, kas atnāk paslēpot tikai šad un tad, taču mēs priecājamies, ka bērniem ir interese,” saka L.Gabdulļina.


Viņa norāda, ka sporta klubam ir izveidojusies laba sadarbība gan ar sporta skolu, jo klubā darbojas arī sporta skolas audzēkņi, gan arī ar Lejasciema pagasta pārvaldi, piemēram, svētku brīvdienās, ņemot vērā, ka sniegs nebija pietiekamā daudzumā un trasi nevarēja kvalitatīvi sagatavot, tika rasta iespēja braukt slēpot gan uz Madonu, gan arī uz Alūksni.


“Mums ir arī ļoti labi un atsaucīgi Lejasciema iedzīvotāji, kas ir palīdzējuši sarūpēt apkurināmu mājiņu trases malā, lai bērniem būtu vieta, kur siltumā pārģērbties un atstāt mantas. Vēl kāds Lejasciema iedzīvotājs uz Ziemassvētkiem sarūpēja vēl 10 pārus slēpju mazajiem bērniem. Iepriekš slēpošanas inventārs mazajiem bērniem tika sarūpēts arī ar projekta līdzekļu atbalstu, tādējādi mazākie bērni ar slēpošanas inventāru ir nodrošināti,” saka L.Gabdulļina.

Lejasciemā ir divas slēpošanas trases.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes