Lejasciema vidusskolā priecājas par valsts svētkiem rotātu pusdienu galdu 6

"Šodien skolā pusdienu galdiem svētku noformējums un saldais ēdiens LV karoga krāsās! Paldies saimniecei Dainai Balodei un viņas lieliskajai komandai!" facebook.com dalās Lejasciema vidusskola.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Atbilde

Ir skaisti,kā rūpējas un māca skolēniem par Latviju un cilvēkiem. Bet vai māca arī rūpēties kopā ar sociālo dienestu par veciem cilvēkiem? Turpat blakus šausmīgos apstākļos dzīvo pensionēta skolotāja,kurai paliks95gadi. Tik gaišu,kulturālu cilvēku vēl pameklēt. Un strādājusi līdz pēdējam,lai tik vēl tie paši nabaga lopiņi būtu vismaz kaut ko ieēduši. Tā viņai pagāja visa diena. Tagad cilvēciņš palikuši gan neredzīga,gan tikpat kā nedzirdīga un protams,par sevi nevar parūpēties. Dēls pilnīgi visu nodzer . Vai jānotiek nelaimei? Tik tuvu ir citi kaimiņi! Logi bez stikliem,apkure nekāda. Lūdzu,sociālie darbinieki, par jums ir tikai labas atsauksmes. Nu parūpējaties,lai cilvēks vēl atlikušo mūžiņu padzīvo pansionātā,baltos palagos,gaismā un paēduši,jo viņa pati vairs nevar
Citādi kā tas nākas,kā lielākais dzērājs,kas savu veselību burtiski nodzēris,dzīvo pansionātā un vēl tik jauns un šeit jādzīvo šausmās. Lūdzu,aizejat un paskatāties,kaut gan būs šausmīgi, bet pārvadāt to. Esat saprotoši.

pirms gada, 2019.11.15 15:36

Inese

Vai Jūs esat informējusi par šo situāciju sociālo darbinieku vai pagasta pārvaldes darbiniekus? Ar informējusi es domāju klātienē vai telefoniski, jo ieraksts komentāru sadaļā ir tukša salmu kulšana nevis reāla rīcība.

pirms gada, 2019.11.16 13:26

Atbilde

Ir,ir. Gan zvanīts pat no Liepājas,gan tepat uz vietas. Nezinam vēl kā palīdzēt. Bailes ka nenotiek kaut kas slikts. Darbiniece,kas strādā pansionātā,teica,kā tādus cilvēciņus ir jāatved ar varu un pēc tam viņi ir mūžam pateicīgi.

pirms gada, 2019.11.16 14:50

Tikai tā

Tā ir supernetaisnība un nekārtība, kad tā apkalpo dīkdieņus un diedelniekus. Par dzērājiem, ja viņi savos labākajos gados ( 1945. - 1989. gadi) šņabi vai vīnu pirka veikalos, tad jāsaka, ka viņi visu nopelnīto naudu faktiski atdeva valstij atpakaļ. Tagad ir citādi, jo pelna privātīpašnieki. Ja par veco tanti, tad pati vainīga, ka tik ilgi dzīvo (mokās).

pirms gada, 2019.11.20 12:57

Kruti

Vai šis skaitās kaut kas tik super svarīgs un vienreizējs, ka jāraksta avīzē? Drusku jocīgi

pirms gada, 2019.11.21 17:30

Ance

Beidzot arī kāds iekustināja šo lietu. Tas jau velkas gadiem,kopš pati vairs ne redz,ne dzird. Mums visu laiku skandina,kā ziņojiet,ja redzat kaut ko tādu. Kamēr notiks ļaunākais. Ja aizsūtīs ugunsdzēsējs,lai pārbauda,tad būs kaut kas jādara. Vai tiešām neinteresē,kas notiek ar pagasta vecajiem cilvēkiem?

pirms gada, 2019.11.25 11:19

Skolēnu, jauniešu aktivitātes