Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Litenē - Mūzikas un mākslas svētki

Litenes estrādē “Parkalīcis” 24.maijā pulcējās Gulbenes novada skolu 1-4. klašu skolēni uz Mūzikas un mākslas svētkiem, novada domes mājaslapā informē  Litenes sākumskolas direktore Elita Trupavniece.

"Skolām bija dots mājasdarbs izgatavot vides objektu – Riteni. Visas skolas pielikušas izdomu un darbu, lai šie objektu būtu dažādi, interesanti un papildinātu Litenes Riteņu parku. Bērni darbojās dažādās darbnīcās, apguva jaunas prasmes darbā ar dabas materiāliem, veidošanas masu, apguva netradicionālo zīmēšanu ar aerosoliem, visiecienītāka bija  hennas darbnīca," stāsta E.Trupavniece.

Viņa stāsta, ka arī skolotājiem bija savs darbs – veidot ziedu riteni no līdzatvestajiem ziediem. "Priecēja saule, priecēja putnu dziesmas Pededzes krastā, priecēja skanošās kora balsis un priecēja ciemiņi no Balviem Pašapziņas celšanas studija “Lote “ Līgas Morozas Ušackas vadībā. Paldies visiem par izturību, par aktīvu darbošanos, paldies par riteņiem. Lai radoša, piedzīvojumiem bagāta vasara!"novēl Litenes sākumskolas direktore.

Pievieno komentāru

Skolās