Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Litenes pagastā pirmsskolas grupa būs visu vasaru 1

Respektējot vecāku lūgumu, paredzams, ka Litenē pirmsskolas vecuma bērnu grupa strādās visu vasaru, sākot ar 1.jūliju. Vecāki ar tādu lūgumu pagastā vērsušies tālab, ka daudziem tieši tagad ir radusies iespēja strādāt un tikmēr ir jānokārto bērnu pieskatīšana.

Pirmsskolas bērnu grupas darbībai ir nepieciešama novada domes atļauja, kura tiks dota 29.jūnija sēdē. Par to konceptuāli tika runāts vakar novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē.

Noskaidrojās, ka vasaras grupiņu Litenē diendienā varētu apmeklēt vidēji 10 līdz 14 bērnu. Kamēr pirmsskolas darbinieki izmantos atvaļinājumu, darbam ar šiem bērniem tiks nolīgti divi aizvietotāji – skolotājs un skolotāja palīgs. Bet no 26. līdz 30.jūnijam, kamēr pirmsskolas grupa vēl oficiāli nebūs uzsākusi darbu, vecākiem ir piedāvātas iespēja Litenē ievietot bērnus novada bērnu un ģimenes atbalsta centrā. Centram ir sava virtuve. Tas nozīmē, ka tā visu vasaru varēs nodrošināt ēdināšanu arī mazajiem, kuri apmeklēs pirmsskolas grupu.

Pašvaldības izpilddirektore Guna Švika atgādināja, ka saskaņā ar novada domes iepriekš jau lemto, ar 1.jūliju Litenē būs notikusi reorganizācija, pamatskolai un bērnudārzam apvienojoties vienā iestādē ar kopīgu nosaukumu – sākumskola. Pie šīs skolas būs arī pirmsskolas bērnu grupa. 29.jūnijā līdzšinējie skolas un bērnudārza vadītāji nodos lietas. Likumsakarīgi, ka tieši šajā dienā novada deputātiem domes sēdē būs jālemj par Elitas Trupavnieces atbrīvošanu no Litenes bērnudārza vadītājas amata un Sarmītes Locānes atbrīvošanu no Litenes pamatskolas direktores amata ar 30.jūniju. E.Trupavniece turpinās strādāt savā otrā darbavietā kā novada bērnu un ģimenes atbalsta centra vadītāja, bet S.Locāne beigs darba attiecības ar pašvaldību. 

Jau rakstījām, ka uz Litenes sākumskolas direktora amatu izsludinātajā pretendentu atlasē sākotnēji nepieteicās neviens kandidāts. G.Švika informē, ka, pagarinot pieteikšanās termiņu, jau ir pieteicies viens interesents. “Vēl jau gaidām arī citus pretendentus. Tāda iespēja pieteikties ir šodien, 22.jūnijā, bet pēdējā diena būs pirmdien, 26.jūnijā,” viņa teica.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

S....

Labi gan tie kas ienakusi litenes pagasta,vienmer priekssroka viniem ne savejiem.????visu uz paplates iedod gatavu.

pirms 2 gadiem, 2017.06.28 18:46

Skolās