Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācību gads Galgauskas pamatskolā - zem "Mammasdabas" vēstniecības karoga

2015.gada 1.septembrī pie Galgauskas pamatskolas tika pacelts Mammasdabas vēstniecības karogs. Viss skolas kolektīvs deva Zaļo goda vārdu, ka godam pildīs vēstnieku pienākumus.

Atskatoties uz paveikto, varam teikt, ka solīto vārdu turējām:

* sadarbībā ar LVM mežziņiem devāmies mežus izzinošās ekskursijās un ieguvām jaunas zināšanas,

* kopā ar pieredzējušiem ornitologiem vērojām putnus pie Lubānas ezera un tā apkārtnē,

* avasarī taisījām putnu būrīšus, kurus izvietojām Upes takā, 

* rīkojām dažādas aktivitātes, pasākumus un mācību stundas ārā.

Esam iesaistījušies Vides interešu izglītības projektā „Ieraugi, atklāj, saglabā!”, kura mērķis rosināt skolēnus izzināt vidi, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt skolēnu uzturēšanos ārā dažādos gadalaikos un laika apstākļos.

Arī šobrīd turpinām  piedalīties Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra rīkotajā konkursā“ Šodien laukos”. Īpašu atzinību saņēmām par izveidoto video  „Darbs  z/s“ Klāvāni” ”, kur barojām gotiņas,  mācījāmies tās slaukt un vērojām zemnieku ikdienas soli.

Skolēnu vidū populārākais pasākums „Mācību gada noslēguma maratons”, pierādīja, ka atrasties pie dabas nav tikai veselīgi, bet arī jautri un izzinoši. Maratona ietvaros skolēni jauktās komandās veica dažādus sportiskus uzdevumus, īpaša jautrība valdīja piepūšamajā atrakcijā. Pie skolas tika atklāta pašu veidotā Sajūtu taka un 18 dažādu koku sugu atpazīšanas stends. Tika svinīgi nolaists Mammasdabas vēstniecības karogs. LVM pārstāvis bija gandarīts par paveikto un izsniedza Mammasdabas meistaru diplomus klašu kolektīviem.

Arī šogad 9.klases skolēni bija noorganizējuši nakts pārgājienu 5 km garumā, kurā pārbaudīja skolēnu drosmi, atjautību un izturību. Mācību gadu noslēdzām ar svētku salūtu naksnīgajās debesīs un apņēmību turpināt iesākto.

Pievieno komentāru

Skolās