Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mākslas plenēram aicina pieteikties ikvienu novada iedzīvotāju

No 7. – 11.augustam norisināsies radošais mākslas plenērs “Izglezno novadu 2017”. Šis plenērs būs īpašs ar to, ka, tajā varēs piedalīties ikviens Gulbenes novada iedzīvotājs – gan profesionāls mākslinieks, gan amatieris, gan arī tie, kas savu ikdienu nesaista ar mākslu, bet tik ļoti vēlētos izmēģināt. Iesācējiem tiks piedāvāta “Plenēra skoliņa”, kurā gleznot mācīs māksliniece Ilvija Juškeviča.

Tiek plānots šo plenēru attīstīt kā tradīciju katru gadu. Šogad kā pasākuma vieta tiek izvēlēta novada sirds – Gulbenes pilsēta, kas būs kā ieskrējiens plenēra tradīcijas izveidošanā. Ikkatru gadu tiks “izgleznots” kāds no novada pagastiem. Tieši tāpēc plenēram tika dots nosaukums “Izglezno novadu”.

Plenērs ir gleznošana dabā, mirkļa tveršana, sava redzējuma, emociju atspoguļojums, pieredzes bagātināšana un kopā būšana, kas arī galvenais pasākuma mērķis.

Pieteikumus var iesūtīt elektroniski e-pastā ilvijaart@inbox.lv, līdz 28. jūlijam. Dalībniekam jānorāda vārds, uzvārds, dzīvesvieta, kontakttālrunis, e-pasts, kā arī jāinformē par to, vai apmeklēs “Plenēra skoliņu”. Detalizētāka informācija tiks izsūtīta pirms plenēra.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes