Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mākslas skolā mācās arvien vairāk skolēnu 3

Gulbenes mākslas skolā šogad mācās 230 bērni, un tas ir vairāk nekā pagājušajā mācību gadā, kad skolā zinības apguva 213 skolēni. Par to deputātus novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē informēja mākslas skolas direktore Sandra Dikmane.


S.Dikmane stāsta par mākslas skolas audzēkņu turpmākajām gaitām. Ir zināms, ka septiņi mākslas skolas audzēkņi studē Latvijas Mākslas akadēmijā, četri izvēlējušies tālāk mācīties Valmieras Mākslas vidusskolā, pa trīs - Rīgas Amatniecības vidusskolā, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un Tehniskajā universitātē, divi - Rēzeknes Mākslas vidusskolā, viens – J.Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā.


“Dati ir aptuveni un attiecas uz šo mācību gadu. Mums ir informācija, ka mūsu absolventi mācās reklāmas dizainu un arhitektūru arī ārzemēs – Anglijā un Dānijā, bet mums trūkst precīzu ziņu. Tāpat vairāki audzēkņi mācās Celtniecības koledžā, Kultūras akadēmijā, Latvijas Universitātē,” stāsta S.Dikmane.


Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē S.Dikmane informēja arī par skolas finansējumu šajā gadā, proti, valsts mērķdotācija ir aptuveni 37 000 latu, novada domes finansējums – aptuveni 35 000 latu, vecāku līdzfinansējums – 7000 latu.


Šogad notiks arī skolas akreditācija, kā arī ir ieplānota skolas 25 gadu jubilejas izstādes sagatavošana. Skolas nākotnes plānos ietilpst, piemēram, arī skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana – portatīvo datoru un projektoru iegāde lauku klašu vajadzībām, kā arī e-klases ieviešana.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lai izdodas arī turpmāk!

E-klase būtu ļoti noderīga! Un slēdzami skapji,kur bērniem atstāt mākslas skolas piederumus. Mazajiem nav viegli staipīt to visu līdzi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 13:47

Paldies!

Kad tikko biju pabeigusi mākslas skolu, man šķita, ka tur neko jēdzīgu nemaz neiemāca. Tikai tagad, kad pagājuši jau vairāk nekā pieci gadi, esmu sapratusi, cik daudz, tur patiesībā iemācījos. Un kaut arī nestudēju neko saistībā ar mākslu, tai tāpat ir liela loma manā dzīvē! Paldies!

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 13:58

www.SimGold.com

Zelta un sudraba mobilo telefonu numuri www.SimGold.com
Iespējama piegāde pa pastu visā Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 16:00

Skolēnu aktivitātes