Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu velosipēdisti ir starp labākajiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem 1

Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotais konkurss “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2018” ir paredzēts jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem. Šogad konkursā Gulbenes novadu pārstāvēja Gulbenes sākumskolas komanda skolotājas Ingas Ančas vadībā.

Gulbenes sākumskolas komanda “Spieķis 1” valsts finālā šogad izcīnījusi 3.vietu.

I.Anča “Dzirkstelei” saka, ka komanda bijusi tik ļoti sagatavojusies visiem pārbaudījumiem, ka konkurence arī vairs nelikās nemaz tik sīva.

“Finālā bija daudz vairāk šķēršļu un pārbaudījumu, kuros mēs varējām izpausties un bijām pat sagatavojušies papildu lietām, kas nebija tikai braukšana pa asfaltu, bet arī bijām zinoši par krosiem,” papildina I.Anča.

Konkursā bija jādemonstrē gan praktiskās, gan teorētiskās zināšanas. Bija jāpārvar četras šķēršļu joslas, jāveic četri teorētiskie uzdevumi, kur divi bija par ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī bija nepieciešamas zināšanas par pirmo medicīnisko palīdzību un velosipēda uzbūvi.

“Gulbenes sākumskolas komanda uz šo konkursu dodas jau piekto vai pat sesto gadu,” ar lepnumu saka I. Anča.

Komandā bija Līva Salmiņa, Arta Jankava, Renārs Rāms un Reinis Ķiploks.

Piedaloties šajā konkursā, bērniem rodas vēlme piedalīties arī nākamajā gadā.

“Kad ir labs laiks, pie skolas cenšos izlikt šķēršļu joslas garajos starpbrīžos, lai bērniem ir iespēja pabraukāt, kā arī nometnē centīšos jauniešus piesaistīt velobraukšanai,” “Dzirkstelei” saka I. Anča.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolās