Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas skolas audzēknes veiksmīgi piedalās Valsts konkursā stīgu instrumentu spēlē

No Valsts konkursa 2.kārtas IP Stīgu instrumentu spēlē Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā ar labie rezultātiem atgriezās Gulbenes mūzikas skolas vijolnieces, facebook.com profilā informē Gulbenes mūzikas skola.

"Konkursā piedalījās skolotājas Lūcijas Brices audzēknes: Enija Keita Saleniece (2.klase), Estere Ilga Tuča (5.klase), Anna Krūmiņa  (6.klase); koncertmeistare Lidija Musajeva. Konkursā piedalījās arī skolotājas Indras Ieviņas audzēknes: Bernadeta Balode no 4.klases un Viktorija Kostigova no 3.klases; koncertmeistare Inga Kalniņa. Ar panākumiem sveicam Esteri Ilgu Tuču, kura ieguva 1.vietu, Annu Krūmiņu - ar 2.vietu un ar Atzinības rakstiem - Eniju Keitu Salenieci un Bernadetu Balodi."Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes