Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas skolas audzēkņi piedalīsies divos nozīmīgos konkursos

Gulbenes mūzikas skolas direktore Ilona Matīsa stāsta, ka šogad skolā mācības uzsākuši 229 audzēkņi.

“Īpaši daudz ir jaunu audzēkņu, piemēram, mūzikas skolas 1.klasē mācās 40, bet sagatavošanas klasē – 34 bērni. Mūziku bērni apgūst arī mūsu skolas lauku  klavieru klasēs Stāķos, Lizumā un Rankā. Šajā mācību gadā atklājām klavierspēles un pūšamo instrumentu spēles klasi Lejasciemā. Tur ar audzēkņiem strādās pedagoģe Māra Aizupiete un Juris Ivanovs,” stāsta I.Matīsa.

Mūzikas skolas kolektīvs papildinājies arī ar diviem jauniem pedagogiem: Aleksandrs Pļeskačs – sitaminstrumentu spēle un Marita Mūrniece – teorētiskie priekšmeti Stāķu klavieru klasē. 

”Piedalīsimies arī divos nozīmīgos konkursos. Tas ir 7.Alfrēda Kalniņa starptautiskais konkurss individuālajiem izpildītājiem, kas notiks Cēsīs 23.novembrī, kā arī Pētera Čaikovska starptautiskajā klavieru izpildītāju solistu un klavieru duetu konkurss Koknesē 3.decembrī. No 2.līdz 3.oktobrim pūtēju orķestris koncertēs Belastokā Polijā. Skolas audzēkņu koncerti no 14.līdz 18.novembrim notiks arī Temā Dānijā,” informē direktore.

Pievieno komentāru

Skolās