Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No mākslas un mūzikas festivāla pārved godalgas

Bauskā 1. un 2.jūnijā norisinājās 5.Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Toņi un pustoņi”, kas notiek vienu reizi piecos gados un pulcina dalībniekus no visas Latvijas. Vērā ņemamus panākumus festivālā guva Gulbenes novada skolēni, informē Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa.

Interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstādē, kurā eksponēti Latvijas skolu jaunatnes iespaidīgākie veikumi, kas atzinības guvuši reģionālā mērogā, Gulbenes novads ir pārstāvēts ar desmit skolēnu darbiem.

Par darbu „Ganāmpulks SIA “Augstkalni”” (pedagogs Vaira Briede) 1.pakāpes diplomu ieguva Lizuma vidusskolas 4.klases skolēns Ingars Jacevičs, savukārt 2.pakāpes diplomu par darbu “Ceļš caur Lejasciemu” (pedagogs Laila Medne) – Lejasciema vidusskolas 4.klases skolniece Karlīne Elizabete Usāre. Izstāde Bauskā, Katoļu ielā 1, apskatāma līdz 9.septembrim.

Festivālā notika arī bērnu un jauniešu veidoto tērpu kolekciju demonstrējumi. Tās bija izcilas savā daudzveidībā un toņu un pustoņu krāšņumā. Starp 30 finālskates dalībnieku kolektīviem 3.pakāpes diplomu ieguva Gulbenes 2.vidusskolas leļļu pulciņa kolekcija “Citāda pietura” (pedagogs Evita Zālīte).


Pievieno komentāru

Skolās