Notiks mācības jauniešiem “Komunikāciju brīnumu lauks”

Rankas pagasta viesu namā “Lācītes” 23.  un 24.maijā notiks divu dienu mācības “Komunikāciju brīnumu lauks”. Par to informē projekta Vidzemes reģionālās koordinatores asistene Lelde Stībele.

"Mācību mērķis ir  uzlabot jauniešu komunikācijas un sadarbības prasmes. Dalībniekiem būs iespēja gūt jaunas zināšanas par komunikāciju lomu vietējās sabiedrības attīstībā, karjeras veidošanā un dzīves kvalitātes paaugstināšanā. Mācības “Komunikāciju brīnumu lauks” tiek rīkotas biedrības “Next” un “Jauniešu klubs ”Dēms”” projekta “TU.ESI.LV” ietvaros sadarbībā ar jauniešu centru “Bāze”," stāsta L.Stībele.

Mācības paredzētas Vidzemes reģiona jauniešiem vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Mācību dalībniekiem būs iespēja uzlabot savas komunikācijas un sadarbības prasmes, darboties radoši un piedalīties neformālās izglītības aktivitātēs. Dažādu aktivitāšu ietvaros jaunieši gūs gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par sadarbību un komunikāciju. Dalībnieki tiks rosināti izvērtēt to, kāda ir sadarbības un komunikāciju nozīme viņu pašu dzīvēs, kā to var izmantot savas karejras veidošanā un dzīves kvalitātes paaugstināšanā. Jaunieši iegūs jaunus kontaktus un domubiedrus savu ideju īstenošanai.

Lai piedalītos mācībās, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, kuru var atrast mājas lapā www.labisbabis.lv sadaļā projekti – TU.ESI.LV, spiežot uz mācību “Komunikāciju brīnumu lauks” apraksta.

“Apmācību mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem apgūt jaunas sadarbības un komunikācijas metodes un izprast to nozīmi. Visas zināšanas, prasmes, idejas un emocijas, kuras būs gūtas apmācību laikā, jauniešus motivēs būt aktīviem un līdzdarboties savā skolā, pagastā, novadā un valstī. Katrs no mums ir atbildīgs par to kāda ir un būs mūsu valsts,” atzīst biedrības “Dēms” pārstāve Lelde Stībele.

Projektu "TUESI.LV" finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projektu "TUESI.LV" finansē EEZ finanšu instruments, Latvijas valsts un Aizputes novada dome. Vairāk informācijas www.sif.lv , www.eeagrants.lv , www.eeagrants.org un www.aizputesnovads.lv

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes