Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada ģimnāzija saņem balvu par sasniegumiem angļu valodā 8

Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 15.novembrī Draudzīgā aicinājuma fonds jau septīto gadu organizēja Skolu reitinga balvu pasniegšanu.
Pilsētu ģimnāziju grupā par labāko sniegumu angļu valodā balvu saņēma Gulbenes novada valsts ģimnāzija. Par to informē Gulbenes novada mājaslapa.

Vērtējums tiek balstīts uz skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem.

“Gandarījums un prieks par paveikto! Paldies skolotājai Aleksandrai Birkovai!” saka Gulbenes novada valsts ģimnāzijas direktora vietniece metodiskajā darbā Maija Skopāne.

Draudzīgā aicinājuma Skolu reitinga 2017 gada nominācijas

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Gulbis

Uzziņai:
Gulbenes novada Valsts ģimnāzijai ģimnāziju grupā: 18.vieta;
Gulbenes vidusskolai pilsētu vidusskolu grupā: 82. vieta;
Gulbenes 2. vidusskolai pilsētu vidusskolu grupā: 112. vieta;
Lizuma vidusskola lauku vidusskolu grupā: 27. vieta;
Lejasciema vidusskola lauku vidusskolu grupā: 82. vieta.

pirms 2 gadiem, 2017.11.16 22:37

Gulbene

Vajadzētu saprast, ka tā saucamajā Gulbenes vidusskolā bija tikai 12. klase, nebija iespēju ar visu atdevi piedalīties olimpiādēs, konkursos, kaut arī 12. klase sevi parādīja un pierādīja labi. Atcerieties Tīnu! Ģimnāzijai jau labie rezultāti CE ir svešvalodās un tajos eksāmenos, kurus labo uz vietas.

pirms 2 gadiem, 2017.11.17 16:56

...

Kļūda Gulbenei- vai Tīna mācās budžeta grupā? cik dzirdēts, tad ne.... bet ģimnāzisti , gandrīz visi turpina mācības pa budžeta līdzekļiem. Un kā ir ar 2.vsk . skolēniem??? Lūgums DZirkstelei dot analizējošu informāciju, cik skolēni un kur mācās pa valsts līdzekļiem un cik pa vecāku līdzekļiem, un cik ir tādi, kuriem skolu beidzot bija liegta iespēja mācīties, lai vecāki var objektīvi izvērtēt, kurā skolā laist bērnu.

pirms 2 gadiem, 2017.11.19 09:17

uzziņa

Kur tad palikuši visi ģimnāzijas nolicēji un kādas citas skolas slavinātāji?

pirms 2 gadiem, 2017.11.17 14:28

????

Skolu reitinga 2017. gada laureāti kopvērtējumā: ģimnāziju grupā – Rīgas Valsts 1. ģimnāzija; vidusskolu grupā – Daugavpils Krievu vidusskola–licejs; lauku skolu grupā – Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola; specializēto skolu grupā – Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskola; kategorijā „Izaugsme” – Rīgas Vispārizglītojošā privātā vidusskola „Evrika”. Laureāti atsevišķos vairākos priekšmetos: Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Salienas vidusskola, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola.

pirms 2 gadiem, 2017.11.24 14:36

Statistika

Nav NEVIENA centralizētā eksāmena, kur 2. vidusskolas rezultāti būtu labāki par ģimnāzijas rezultātiem, turklāt bioloģiju, ķīmiju, fiziku tur neizvēlas kārtot NEVIENS: http://visc.gov.lv/vispizglitiba/eksameni/statistika/2017/

pirms 2 gadiem, 2017.11.22 11:28

???

Interesanti, ka šādam komentāram var likt mīnusiņu. Katrs var atvērt pievienoto informāciju un pārliecināties, ka tā tiešām ir.

pirms 2 gadiem, 2017.11.22 17:24

Maija Z.

Jūs aizgriezāt no tēmas! Vai runa nav par skolotājas Birkovas sasniegtajiem rezultātiem ANGĻU valodā? Tie ir noturīgi vismaz kopš 1998. gada, kad mana meita iekļuva LVU budžeta grupā, atstājot aiz sevis gan angļu valodas pasniedzēju, gan citus "sabiedrības krējuma" bērnus ar attiecīgām angļu valodas apguves iespējām Rīgā. Pateicoties skolotājas Birkovas ieliktajām zināšanām, viņa kopš augstskolas absolvēšanas tulko ES juridiskos materiālus. PALDIES arī no mums šai skolotājai:)!

pirms 2 gadiem, 2017.11.24 11:57

Skolās