Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada skolu tautisko deju kolektīvi piedalās festivālā "Latvju bērni danci veda"

Maija izskaņā Daugavpilī notika tautas deju festivāls "Latvju bērni danci veda", kurā piedalījās arī Gulbenes novada skolu tautisko deju kolektīvi, informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Starp festi vāla dalībniekiem bija Gulbenes sākumskolas 3.-4.klases dejotāji, Gulbenes sākumskolas 5.klases, Gulbenes sākumskolas 6.klases, Gulbenes 2.vidusskolas 3.klases, Gulbenes 2.vidusskolas 4.-5.klases, Gulbenes 2.vidusskolas 6.-8.klases, Gulbenes 2.vidusskolas 9.-10.klases, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 7.-9.klases, Tirzas pamatskolas “Tūdaliņš”, Lizuma vidusskolas 3-4.klases un 5.-7.klases, Stāmerienas pamatskola 3.-6.klases, Lejasciema vidusskola 3.-6.klases, Stāķu pamatskola 2.-4.klases, Stāķu pamatskolas un Rankas pamatskolas dejotāji.

"Festivāls sākās ar svētku gājienu uz Daugavpils Ledus halli, kurā risinājās lielkoncerts. Tajā savas deju programmas izdejoja apvienotie novadu un pilsētu deju kolektīvi. Gulbenes novada dejotāji saviļņoja skatītājus ar programmu "Tā mēs mīļi dzīvojam"," stāsta J.Igaviņa un saka paldies dejotājiem un kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu un izturību

Piebilstams, ka festivālā piedalījās 4614 dejotāji no 225 deju kolektīviem.

Pievieno komentāru

Skolās