Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadnieku dienas: par novada nākotni diskutēs konferencē 2

Gulbenes kultūras centrā piektdien, 28.jūlijā pulksten 10.00 sāksies konference “Gulbenes novads – punkts pasaules kartē vai lidlauks?” Konferences gaita tiks translēta uz lielā ekrāna vasaras dārzā, kā arī “LMT straumē”. Konferenci ievadīs pusstundu gara prezentācija “Gulbenes novads šodien”.

Pirmā konferences daļa, kas sadalīta pa nelielām tēmām “Es pasaulē”, “Es Latvijā”, “Es Gulbenes novadā”, būs veltīta nelieliem novadnieku pieredzes stāstiem. Uzstāsies Latvijas militārais pārstāvis NATO un Eiropas Savienībā Juris Zeibārts, pasaules apceļotāja, grāmatas “Tūkstošiem kilometru ceļa malā” autore Linda Riņke. Latvijas valsts simtgades biroja Izglītības un jauniešu projektu vadītāja Aija Tūna un operdziedātājs Nauris Indzeris izteiksies par tēmu “Es Latvijā”. SIA “Tirzas oga” projektu vadītāja Daiga Muktupāvela un SIA “Dimdiņi” īpašnieks Normunds Audzišs dalīsies pārdomās par  tēmu “Es Gulbenes novadā”. Visiem runātājiem klausītāji varēs uzdot savus jautājumus.

Konferences otrā daļa būs veltīta paneļdiskusijām “Gulbenes novada nākotne – ko mēs katrs varam darīt, lai saglabātu savu piederību Gulbenes novadam un veicinātu tā attīstību”, “Mana saistība ar Gulbenes novadu”, “Kā es redzu Gulbenes novadu pēc 5 līdz 10 gadiem?”, “Kas jādara, lai to sasniegtu?”

Diskusijās piedalīsies Gulbenes novada domes priekšsēdētājs A.Vējiņš, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš, Gulbenes novada pensionāru biedrības “Atspulgs 5” vadītāja Anna Vīgante, biedrības “Dēms” pārstāve Ilze Vanaga, Zemessardzes 25.kājnieku bataljona komandieris majors Ģirts Pintāns, Gulbenes novada Tirzas pagasta bioloģiskās saimniecības “Avotiņi” īpašniece Ligita  Zvirbule.

Konferences kopsavilkums un noslēgums plānots pulksten 14.45. Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika informē, ka novada attīstībai izteiktos priekšlikumu plānots iekļaut plānošanas dokumentos.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Neklātiene

Tā kā nedēļas nogali sola lietainu, ir jāķer kapu sakopšanai piemērots laiks, kādu prognozē tieši piektdienā. Tādēļ JAUTĀJUMS: vai ierosinājumus pilsētas /novada attīstībai to ieslēgšanai domes darba plānā var iesūtīt papīra formātā arī pēc svētkiem (jārēķinās ar iedzīvotāju daļas gaizņemtību ciemiņu uzņemšanā individuāli, kura laikā arī no viņiem var sagaidīt labus ierosinājumus /idejas, kuras tad pēc svētkiem mierīgi var pārdomāt un iesniegt domei)?

pirms 2 gadiem, 2017.07.25 15:34

Bēdīgs

Šo ļoti gribētu apmeklēt, jo ir ko teikt. Diemžēl, ies secen:((( Ielikts laikā, kad ierodas un ir jāuzņem mani ciemiņi.

pirms 2 gadiem, 2017.07.26 16:41

Skolās