Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizē radošu darbu konkursu “Aicini amatpersonu runāt latviski!” 1

Nolūkā stiprināt latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas statusu Latvijā līdz 1. martam norisināsies radošu darbu konkurss “Aicini amatpersonu runāt latviski!”. Par to informē Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK preses sekretāre  Aiga Aizpuriete.
   
Konkursā var piedalīties ikviens 16 – 29 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, kurš izstrādā konkursa tēmai atbilstošu darbu kādā no formātiem: eseja vai atklāta vēstule amatpersonai, sociālais plakāts, videoklips vai audio materiāls. 28 labāko darbu autori tiks apbalvoti ar naudas prēmijām, bet darbi publicēti sociālajos tīklos, apkopoti brošūrās un uzdāvināti valsts amatpersonām.

"Konkursa “Aicini amatpersonu runāt latviski!” idejas autors ir Saeimas deputāts, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars," atklāj A.Aizpuriete.

Darba saturs un forma ir konkursa dalībnieku brīva izvēle. "Lielākas iespējas izpelnīties atzinību būs to darbu autoriem, kas būs pratuši īpaši trāpīgi, argumentēti, iedvesmojoši, interesanti pamatot nepieciešamību amatpersonām turēt augstā godā latviešu valodu kā valsts valodu un, pildot amata pienākumus, piemēram, sazinoties ar vietējiem medijiem, runāt latviski," norāda A.Aizpuriete.

Trīs autori, kuri organizatoru ieskatā būs izpelnījušies lielāko atzinību, saņems balvu 300 eiro apmērā katrs. Vēl pieciem darbiem būs naudas balva 200 eiro, desmit darbiem – 100 eiro, un vēl desmit darbiem – 50 eiro balva. Visiem dalībniekiem tiks pasniegts oficiāls pateicības raksts no organizatoriem un nelielas dāvanas.

“Daļu darbu ar autoru atļauju apkoposim brošūrā un uzdāvināsim ietekmīgākajām valsts amatpersonām. Kopā mēs varam panākt izmaiņas!” piebilst Raivis Dzintars.

Darbus var iesūtīt līdz 1. martam uz e-pasta adresi konkurss.runa.latviski@gmail.com


 


Pievieno komentāru

Komentāri 1

janka

Kā mārrutka pēc ir vecuma ierobežojums? Vai pēc 29gadiem vairs nav cilvēks?

pirms 2 gadiem, 2017.01.26 15:47

Skolās