Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Panākumi Vidzemes reģiona skatuves runas konkursā 4

Madonas Bērnu un jauniešu centrā 7. martā notika skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta.Vidzemes reģiona skatē Gulbenes novadu pārstāvēja trīs dalībnieki - Gulbenes 2. vidusskolas 2 klases skolnieks Artūrs Paramonovs, Gulbenes sākumskolas 3. klases skolnieks Markuss Rauza un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 8.klases skolniece Krista Zajančauska, Gulbenes novada mājaslapai informē Gulbenes 2. vidusskolas sākumskolas skolotāja Tatjana Vekšina.

"Katrs dalībnieks konkursā runāja vienu prozas un vienu dzejas darbu. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku. Valoda un ķermenis ir smalks un precīzs instruments, kas palīdz izteikt domas un jūtas.
Žūriju uzrunāja Artūra smaids, saraukta piere, uzrauktas uzacis un dzirkstošas acis. Pašpārliecinātība un nodotās informācijas izprašana palīdzēja daiļdarbus pārraidīt klausītājiem. Artūrs Paramonovs ieguva I pakāpes diplomu, savukārt Markuss un Krista - II pakāpes diplomus," stāsta T.Vekšina.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Prieks

2. vidusskola rullē. Malači visur un vienmēr pirmie

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.12 15:48

....

Tas nav atkarīgs no skolas, bet gan no vecākiem.... vēl jo vairāk tāpēc, ka vēl joprojām 2.vsk. liela daļa skolotāju runā lauzītā latviešu valodā.

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.12 21:07

Y

Un tu tā pareizā. Kuru vietu dabuji?? Nevienu.

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.13 07:29

Aaa

Tā laikam Tipāne

pirms 7 mēnešiem, 2018.03.13 07:31

Skolās