Par iespēju nokļūt erudīcijas konkursa finālā no mūsu novada cīnīsies astoņas komandas

Šogad saņemts lielākais pieteikumu skaits “FIZMIX Eksperiments” konkursa pastāvēšanas vēsturē. Konkursā pieteikušās 262 komandas jeb 1572 dalībnieki, kuri cīnīsies par iespēju nokļūt konkursa lielajā finālā, informē konkursa “FIZMIX Eksperiments” koordinatore Patrīcija Pārpuce.


No Gulbenes novada konkursā startēs četras komandas no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, divas - no Tirzas pamatskolas un pa vienai no Lejasciema vidusskolas un Rankas pamatskolas.


P.Pārpuce stāsta, ka sākusies konkursa neklātienes kārta. Lai nokļūtu lielajā finālā, komandām aktīvi jārisina aizraujoši fizikas teorētiskie un praktiskie uzdevumi. Izšķirošajā spēlē labākās komandas sacentīsies par vērtīgām balvām un iespēju doties uz vasaras nometni.


"Konkurss noslēgsies lielākajos fizikas svētkos Latvijā – Fizikas festivālā 11. maijā Rīgā. Visas dienas garumā ikviens apmeklētājs bez maksas varēs piedalīties plaši izglītojoši izklaidējošā programmā – veikt eksperimentus, vērot paraugdemonstrējumus, iesaistīties interaktīvās atrakcijās un radošajās darbnīcās un klausīties iedvesmas lekcijas. Fizikas festivāls vienuviet pulcēs vadošos nozares ekspertus no Latvijas – fiziķus, akadēmisko personālu, institūciju pārstāvjus, studentus un industrijas aktīvākos uzņēmumus," atklāj konkursa koordinatore.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes