Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules labāko ziņu diena - arī Gulbenē

Akcijas “Pasaules labāko ziņu diena” gaitā Gulbenes novada bibliotēkā viesojās skolēni no Gulbenes izglītības iestādēm.

Gulbenes novada bibliotēkas pārstāve Sanita Jurkāne stāsta, ka Gulbenes sākumskolas skolēni skatījās izglītojošu filmiņu, piedalījās spēlē par atkritumu šķirošanu un dalījās ar savām labajām ziņām. Vecāko klašu skolēni no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas piedalījās komiksu tekstu konkursā, kuros bija atspoguļotas globālās ilgtspējas tēmas. Pēcpusdienā pie bibliotēkas tika dalīta akcijas avīze, kurā publicēti labās prakses stāsti attīstības sadarbības jomā Latvijā.

Akcija “Pasaules labāko ziņu diena” solidarizējās ar līdzīgām akcijām, kas notika vairāk nekā 50 Eiropas un pasaules valstīs. Akcija visas dienas garumā norisinājās 18 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās.

Akcijas iniciatori Latvijā ir biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”. Tās direktore Inese Vaivare skaidro, kāpēc šī akcija notiek tieši 25.septembrī.

“Tieši šajā dienā aprit divi gadi, kopš 2015.gada 25.septembrī visu pasaules valstu līderi vienojās par noteiktu plānu un rīcību jeb 17 globālajiem mērķiem nabadzības izskaušanai un planētas aizsardzībai, lai katram planētas iedzīvotājam būtu iespēja dzīvot mierā un labklājībā,” norāda I.Vaivare.


Pievieno komentāru

Skolās