Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules tūrisma dienu Jaungulbenes profesionālajā vidusskolā svin ar "Fotomedībām" 1

25.septembrī Jaungulbenes profesionālajā vidusskolā notika fotoorientēšanās sacensības „Fotomedības”. Mūsu skolā var apgūt arī Lauku tūrisma speciālistu profesiju. tāpēc arī mēs atzīmējām Pasaules tūrisma dienu, kuru katru gadu svin 27. septembrī.

Sacensību galvenais uzdevums bija atrast fotogrāfijā redzamo Jaungulbenes pagasta objektu un nofotografēties pie tā. Katra komanda saņēma 14 objektu fotogrāfijas, testus par Pasaules tūrisma dienu un Jaungulbenes tūrisma objektiem.

Sacensībās piedalījās 5 grupas, katrai komandai bija izdomāts savs nosaukums, bija padomāts arī par vizuālo tēlu un pat izveidoti kursu karogi.

Šīs sacensības notiek jau otro gadu, tāpēc ir interesanti vērot, ko jaunu komandas būs izdomājušas, lai parādītu sevi. Piemēram, T1 komanda gan savā karogā, gan noformējumā bija izvēlējušies lāča ķepas, un tāpēc arī komandas nosaukums bija “Ķepaiņi”. A1 komanda kā jau topošie automehāniķi uz sava karoga bija uzzīmējuši sarkanu automašīnu un izvēlējušies komandas nosaukumu “Skrūvītes”. AT2 komanda savā karogā bija attēlojuši velniņu un arī komandas nosaukums bija tāds pats „Velniņi”.

Pēc sacensībām tika apkopoti punkti, un komandām tika piešķirti dažādas nominācijas:

A1 komanda ieguva nomināciju “Zibenzeļļi”, lai gan viņu laiks nebija ātrākais, šī nominācija tika dota kā motivācija nākamajām gadam sasniegt labāku rezultātu.

Viscītīgāk un ilgāk trasi pētīja T1 meitenes, tāpēc ieguva nomināciju “Lēnā garā”.

Nomināciju “Vienkārši feini” ieguva A3 komanda “Twin turbo”.

T3 meiteņu komanda “Lemuri”par labāko noformējumu ieguva nomināciju “Prožektoru gaismā”.

Arī šogad nomināciju par interesantākajām fotogrāfijām “Fotogēniskie” ieguva AT2 komanda “Velniņi”.

Sacensību noslēgumā katrai komandai tika pasniegti diplomi un gardi kliņģeri.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Urrā!

Es par mūsējiem! Malacis Evija un tie, kas šo pasākumu atbalstīja!

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 19:48

Skolēnu aktivitātes