Paziņo konkursa „Nacionālā etwinning balva 2013” uzvarētājus

Ikgadējās Latvijas Skolu i-Tehnoloģiju Ekspozīcijas LatSTE ietvaros tika paziņoti konkursa „Nacionālā eTwinning balva 2013” rezultāti un apbalvoti veiksmīgākie pagājušā mācību gada eTwinning starptautiskie sadarbības projekti. Kopumā tika apbalvoti seši konkursa finālisti, tostarp arī konkursa uzvarētājs – Jelgavas 4.vidusskolas projekts „Math as Play” (skolotāja Ivita Steķe), kurā skolēni interesantā un radošā veidā apguva matemātiku. Par to informē
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības programmu daļas vecākā referente, programmas eTwinning komunikācijas speciāliste Baiba Suseja.


Paši mazākie konkursa dalībnieki bija no Gulbenes novada. Gulbenes 3. pirmsskolas izglītības iestādes "Auseklītis" konkursam iesniedza projektu „Health comes...eating” (projekta iesniedzēja Jana Ļebedeva). Viņi pagājušajā mācību gadā cītīgi apguva veselīga uzturpamatus – paši mācījās tos arī pagatavot un tos izmantot citām radošām nodarbēm, piemēram, veidojot zīmējumus ar vārītām bietēm. 


Nacionālā balva piešķirta vienam projekta īstenotājam, savukārt visiem konkursa finālistiem ir eTwinning apbalvojums – vienam projektā iesaistītajam skolotājam apmaksāta dalība eTwinning starptautiskajā konferencē 2014.gada pavasarī, dalība LatSTE 2013, kā arī fināla projektu skolotājiem kopā ar skolēniem – apmaksāta ekskursija uz AHAA zinātnes centru Igaunijā.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes