Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedalās konkursā ar spēli par Eiropas Parlamentu

Gulbenes novada valsts ģimnāzija piedalās Eiropas Parlamenta Informācijas biroja izsludinātajā konkursā “Euroscola”, kura galvenā balva ir iespēja apmeklēt Eiropas Parlamentu Strasbūrā  (Francijā) un kopā ar citiem vidusskolēniem no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm klātienē iepazīties ar tā darbu, kā arī piedalīties “Euroscola” nodarbībās.

“Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi un izpratni par Eiropas Savienības procesiem, lēmumu pieņemšanu un šo lēmumu nozīmi katra cilvēka dzīvē. Tādēļ šis projekts ir lieliska iespēja un noderīga pieredze ikvienam vidusskolēnam. Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 10. un 11. klases skolēnu grupa izvēlējās izveidot spēli par Eiropas Parlamentu ar nosaukumu “es par ES”. Spēles uzdevums ir iepazīstināt jauniešus ar Eiropas Parlamenta darbību, kā arī ar visām 28 Eiropas Savienības dalībvalstīm. Darbs tika veikts komandā,” stāsta Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolotāja Maija Skopāne.

11.klases skolēni izspēlēs šo spēli Gulbenes novada valsts ģimnāzijas aktu zālē 23.janvārī pulksten 15.00, bet 24.janvārī pulksten 15.00 to spēlēs 10.klases skolēni. Savukārt 7.-9.klašu skolēniem šāda spēle tiks organizēta Eiropas dienā – 9.maijā. Pēc tam apraksts par paveikto jāiesniedz konkursa “Euroscola” žūrijai, kurā ir Eiropas Parlamenta Informācijas biroja darbinieki. 

Pievieno komentāru

Skolās