Pirmās skolas dienas pasākumi novadā

Skolas mācību gada sākums Gulbenes novadā šogad tiks atzīmēts atraktīvos, jautros, ekstrēmos un emocijām bagātos pasākumos.

Jau 31. augustā plkst. 10.30 bērnus, ģimenes un visus aktīvās atpūtas piekritējus uz jautrām stafetēm aicina atpūtas parks “Lācītes” un Rankas pagasta jauniešu iniciatīvu centrs “B.u.M.s.”.

31.augustā 12.00 Druvienas kultūras namā norisināsies pasākums skolēniem, tiks baudīts svētku kliņģeris, iets rotaļās un spēlēs, skatītas animācijas filmas.

1.septembrī plkst. 10.00 uz pirmās dzimšanas dienas kūku un ģitārista Mārča Auziņa solokoncertu, kā arī ekskursijām un dažādām aktivitātēm gaidīs Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks”.

1.septembrī plkst. 11.00 Daukstu pagastā, Staros, notiks aktīvs un azartisks pasākums – fotoorientēšanās “Vai pazīsti savu ciemu?”.

2.septembrī plkst. 10.00 Rankas kultūras nams mazus un lielus skatītājus gaidīs muzikālā leļļu izrādē “Mošķu diena”.

Savukārt jau plkst. 12.00 Gulbenes centrālajā skvērā skatītājus ar elpu aizraujošiem trikiem un paraugdemonstrējumiem priecēs "Greentrials Bike Tour" eksrēmais velo šovs.

1.septembrī plkst. 16.00 Jaungulbenes stadionā bērni aicināti Zinību dienu svinēt, no sirds izlēkājoties piepūšamajās atrakcijās.

Savukārt 1.septembrī plkst. 17.00 uz Zinību dienas bērnu ballīti Gulbenē, Jaunatnes parkā, gaidīs Minnija, DJ Gunchs, burbuļi, Co2 un konfeti.

No 2.septembra līdz pat 21.septembrim Druvienas kultūras nama mazajā zālē būs skatāma izstāde “Ābece”.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes