"Pop iela 2015" Tirzas pamatskolā: uz Līgatni dosies "Aktīvie banāni"

Tirzas pamatskolā 13. februārī norisinājās “POP iela 2015”, kuru organizēja biedrība „Your Way” sadarbībā ar Tirzas pamatskolu.

Šogad jaunieši tiešām bija gatavojušies šim pasākumam, izrādot savu entuziasmu un iniciatīvu.

Tirzas pamatskolā “POP iela” jau norisinās 4.gadu pēc kārtas, tādēļ jauniešiem un bērniem tas vairs nav pārsteigums, bet gan liels prieks. Pasākumu jau otro gadu pēc kārtas atklāja pirmskoliņa ar savu priekšnesumu.

Šogad pasākumā piedalījās 8 grupas, kur dziesmu tēmas bija 70’s 80’s gadi:

    "Tās esam tika mēs" Ricky Martin "Vida Loca" 1999

    "Aktīvie banāni" Petey MaVvz "Big Lambo" 2012

    "Vietējie apskāvieni" Elvis Presley "Jailhause rock" 1957

    "Just us" Adereje "Las Ketchup" 2002

    "Meitenes pasakā" Abba "Mamamia" 1975

    "Spārni" Boney M "Rasputin" 1978 3.

    "Bokseris" Survivor "Eye of the tiger" 1982

    "Čikāgas piecīši" Time warp

Bet katrs bija ieinteresēts šādu noteikumu īstenot! Šogad pasākuma uzvarētāji bija: 1. vietu izcīnīja "Vietējie apskāvieni" ar dziesmu Jailhause rock, bet 2. vietu ieguva "Čikāgas piecīši" ar dziesmu Time warp un 3. vietu izcīnīja grupa “Spārni” ar dziesmu Boney M "Rasputin" 1978. Bet skatītāju simpātiju izcīnīja “Aktīvie banāni”, kuri nenoliedzami izcīnīja arī “Grand Prix” balvu!

“Aktīvie banāni” dosies tālāk uz Līgatni, lai pārstāvētu gan savu novadu, gan arī pagastu!

Jau zināms, ka, Tirzas pagastā norisinājās “Starpnovadu POP iela”, kur tika aicinātas dažādas skolas, lai prezentētu savu priekšnesumu. Pagājušajā gadā ceļojošo kausu izcīnīja Līgatnes vidusskola.

Vissirsnīgāko paldies par atbalstu un draudzību vēlamies teiktTirzas pamatskolas direktorei S. Ziepniecei, SIA “DIMDIŅI”, Gulbenes novada domei, Jaunatnes lietu speciālistei I. Vanagai, “SLB” un Tirzas pagasta pārvaldei.

Peticamies arī  Tirzas pamatskolas pašpārvaldei par uzņēmību sagatavot pasākumu, Anetei Ziepniecei - par skaistām bildēm un citiem, kas aktīvi piedalījās pasākuma organizēšanā vai vadīšanā.

P.S Vēlos arī uzrunāt citas skolas būt aktīviem: aicinu piedalīties “Starpnovadu POPiela 2015 – Līgatne”, sīkāka informācija - yourway@inbox.lv.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes