"Popiela 2019" Lizuma vidusskolā 2

"Pirmo reizi skolā Popiela notika pirms 21 gada. Tagad, protams, iespēju ir vairāk, tehnoloģijas "krutākas", bet, ja ir atraktīvi un drosmīgi cilvēki, kāpēc gan tai nenotikt atkal?!" facebook.com profilā sajūsmu pauž Lizuma vidusskola.

Popielu iesāka ar skolas vokāli instrumentālo grupu "Gadalaiki" un "Tikmēr Kamēr" priekšnesumiem. Uzstājās Šakira ar savu pavadošo dejotāju grupu, apvienība Marshmellow un Anne Marie, grupa Black Pin, Latgales Dāmu pops, "Blue Canary", apvienība Calvin Harris un Ellie Goulding, Bermudu divstūris, grupa Mixeri, Loreen ar dziesmu Euphoria, grupa Clean bandit, Selena Gomez, Remix 9.klases izpildījumā, Buranovskiye Babushki un citi.

Žūrijā bija skolas absolventi Vanda Jurita Bariņa un Jānis Upenieks, Skolēnu Padomes prezidentes vietnieks Dāvis Deivids Bukovskis un pirmsskolas muzikālā audzinātāja Dace Eihmane.

"Viņiem negāja viegli, jo katrs bija piedomājis par priekšnesuma izpildījumu, tērpiem un kustībām. Lielisku pārsteigumu Popielā sagādāja skolotāju un vecāku krāsainie un jestrie priekšnesumi. Prieks, ka mums ir tik atsaucīgi vecāki un drosmīgi, radoši skolotāji. Liels paldies Ozoliņu ģimenei par sagādāto Galveno balvu - boulinga spēli, skolas saimniecei Sanitai Tabūnei par picām, SIA "Skrīveru saldumi" un Sanitai Kadancevai par saldajām balvām visiem pasākuma dalībniekiem, skolas direktorei Irēna Ābeltiņai par Simpātiju balvu," facebook.com raksta Lizuma vidusskola.

Pasākumu fotomirkļos iemūžināja Raivis Klieders un Krišus Muktupāvels.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Atbilde

Vai skolā mācās arī kāds latvietis? Vai precīzāk,vai mums nav savu dziesmu,ko izpildīt? Kāpēc nemācam savus bērnus cienīt savu valodu? It kā būtu jālepojas.

pirms 2 gadiem, 2019.02.21 15:25

Liene

Tā ir popiela.... :) Kāds tur sakars ar cieņu?

pirms 2 gadiem, 2019.02.26 07:08

Skolēnu, jauniešu aktivitātes