Rankas pamatskolas folkloras kopa „Dzīpariņi” piedalās Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu Nacionālā sarīkojuma finālā

Nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” (PEPT) Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu Nacionālajā sarīkojumā 18. un19. maijā Iecavā Gulbenes novadu pārstāvēja Rankas pamatskolas folkloras kopa „Dzīpariņi”. Par to informē folkloras kopas „Dzīpariņi” vadītāja Aelita Medejse.

"Šis sarīkojums “Dzīpariņiem” bija īpašs, jo piedalījāmies laureātu koncertā „Bitīt, tavu vieglumiņu”.Pirms tam 27.aprīlī piedalījāmies „Vedam danci 2019” finālā Rīgā.  Finālā rotaļdejās un pāru dejās, kurā bija jādejo četras dejas,  mēs ieguvām 1. pakāpi un iespēju piedalīties laureātu koncertā. 7.klases skolniece Agrita Medejse savu spēlētprasmi parādīja to 13 kokļu spēlētāju vidū, kuri muzicēja kopā ar talantīgo skolotāju Ansi Jansonu noslēguma koncertā Iecavā. Pasākumu Iecavā varēja skatīties tiešraidē un var arī vēl tagad vietnē facebook.com "Pulkā eimu, pulkā teku"," stāsta A.Medejse.

Folkloras kopas "Dzīpariņi" vadītāja pateicas visiem folkloras kopas dalībniekiem, īpaši - vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu visa mācību gada garumā.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes