Rīko labdarības akciju

Lizuma aptieka šogad pirmo reizi līdz 30.aprīlim rīko labdarības akciju, lai palīdzētu Lizuma vidusskolas pirmsskolas vecuma bērnu grupai sarūpēt attīstošās rotaļlietas.

"Aptiekā, sanākot visiem kopā, spriedām, kā no savas puses varētu palīdzēt Lizuma pagasta pašvaldībai. Tā kā Lizuma vidusskolā darbojas pirmsskolas vecuma bērnu grupa, tad vispirms izlēmām palīdzēt mazajiem, rīkojot akciju, kuras laikā, iegādājoties kādu no akcijas produktiem mūsu aptiekā, no katra akcijas preces pirkuma 50 centi tiks ziedoti attīstošo rotaļlietu iegādei,” stāsta Lizuma aptiekas vadītājas vietniece Marika Berga.

Sadarbojoties ar Lizuma pagasta pārvaldi, akcijai beidzoties, aptieka tās laikā savākto summu pārskaitīs pagasta pārvaldei, kas naudu tālāk novirzīs pirmsskolas vecuma bērnu grupai.


Aptiekā šobrīd ir izraudzīti četri akcijas produkti. Tā ir zivju eļļa, C vitamīna dražejas, ziemas eliksīrs un mežrozīšu balzams.


„Tās ir preces, kas ziemā ir ļoti aktuālas. Pirms produktu izvēles ļoti rūpīgi pārrunājām, kas būtu noderīgs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Ņēmām vērā arī preču cenu, lai pircējiem būtu iespējams variēt. Pirmajā akcijas dienā no akcijas precēm jau pārdevām zivju eļļu. Tā kā akciju organizējam pirmo reizi, tad šajā mēnesī vērosim, vai izraudzītās preces tiešām būs pieprasītas. Ja gadījumā šie produkti nebūs tik pieprasīti, kā cerējām, tad, iespējams, kaut ko mainīsim to klāstā,” piebilst M.Berga.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes