Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RTU aicina sportistus pieteikties īpašajām budžeta vietām

2018. gada 29. maijā — Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sportistiem sniedz iespēju pieteikties studijām RTU, izmantojot īpašās budžeta vietas. 2018./2019. studiju gadā konkursa kārtībā šim nolūkam tiek atvēlētas 15 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

Kandidātam jāatbilst šādiem nosacījumiem:

    * vismaz piecus gadus konkrēta komandu sporta veida spēlētājs;

   * Latvijas izlases kandidāts vai Latvijas izlases dalībnieks individuālajos sporta veidos;

    * vidējā atzīme – ne zemāka par septiņām ballēm iepriekšējā izglītības līmenī;

    * aktīva iesaistīšanās atbilstošo sporta federāciju rīkotajās aktivitātēs.

Lai kandidētu uz RTU budžeta vietām, sportistiem līdz 8. jūnija plkst. 23.59 kopā ar iesniegumu jānosūta nolikumā norādīto dokumentu kopijas uz sports@rtu.lv vai arī jānodod tās klātienē, ierodoties RTU Sporta centrā, Meža ielā 1a, Rīgā, darba dienās plkst. 10.00–13.00 vai plkst. 16.00–20.00. Dokumentu oriģināli jāuzrāda, ierodoties uz pārrunām, kas ar kandidātiem tiks organizētas 11. jūnijā plkst. 12.00–15.00, 12. jūnijā plkst. 14.00–16.00 un 13. jūnijā plkst. 11.00–14.00 RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 219. kabinetā. Uz pārrunām kandidāti tiks uzaicināti personīgi, katram par to paziņojot 9. vai 10. jūnijā.

Iesniedzamajiem dokumentiem jāpievieno arī motivācijas vēstule, kurā jāpamato, kāpēc kandidāts vēlas studēt RTU, minot sasniegumus sportā un dalību citās aktivitātēs.

RTU īpašās budžeta vietas sportistiem varēs izmantot studijām koledžas līmeņa studiju programmās, bakalaura vai maģistra līmeņa studiju programmās. RTU budžeta vietu ieguvēji tiks paziņoti 20. jūnijā.

Pārējie reflektanti studijām RTU aicināti sākt reģistrēties elektroniski portālā latvija.lv, sākot no 25. jūnija. Ierašanās uzņemšanas punktos un dokumentu uzrādīšana – no 3. līdz 10. jūlijam.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes