Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RTU izsludina zinātniskās pētniecības darbu konkursu vidusskolēniem

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina gadskārtējo zinātniskās pētniecības darbu konkursu vidusskolēniem «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!».

RTU Komunikācijas mārketinga departamenta mārketinga projektu nodaļas projektu vadītāja Evita Serjogina informē, ka konkurss norisināsies divās kārtās - no 2013. gada 7. oktobra līdz 2014. gada 29. martam. Tā mērķis ir rosināt vidusskolēnu –  topošo studentu – interesi par eksaktajām zinātnēm un RTU piedāvātajām inženierzinātņu studiju programmām. Konkursa dalībnieki aicināti, veicot pētījumus un praktiskus eksperimentus, pārliecināties, ka tieši eksaktās zinātnes paver visplašākās jaunrades iespējas.

"Pirmajā konkursa kārtā skolēniem atbilstoši konkursa nolikumam jāsagatavo zinātniskās pētniecības darbi, no kuriem RTU žūrija atlasīs 10 labākos, kas turpinās cīņu par uzvaru konkursa finālā 2014. gada 29. martā. Konkursa uzvarētāji – pirmo trīs vietu ieguvēji –  iegūs naudas balvas un RTU Atzinības rakstus. Konkursa žūrija atsevišķi vērtēs arī katra dalībnieka individuālo sniegumu un izvēlēsies vienu vai vairākus 12. klases skolēnus, kas uzrādījuši izcilus rezultātus konkursā, sevišķi 2. kārtas laikā izpildītajos testos. Šie jaunieši ārpus konkursa varēs iestāties RTU pamatstudiju programmās," skaidro E.Serjogina.

Vidusskolēnu komandas dalībai konkursā «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» var pieteikties līdz 15. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama RTU mājaslapā (www.rtu.lv) sadaļā «Topošajiem studentiem».

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes