Savējie svin Druvienas skolas 190 gadu jubileju (papildināts) 3

Pirmā skola ir kā pirmā mīlestība.To apliecināja Druvienas senie un nesenie skolnieki, sestdienas rītā, 16.augustā, sapulcējoties salidojumā. Vispirms notika reģistrācija tagadējā pamatskolas ēkā - pilī. Pēc tam visi devās uz veco skolu-muzeju, kur simboliski skanēja zvans un notika stunda. Bija arī jubilejas torte, svētku uzrunas, sirsnīga pasēdēšana, sarunas par laikiem, kas bija, kas ir un kas vēl būs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

1958 gada absolventi

Lai gods un slava Druvienai .!Paldies visiem kas organizēja skaistos atmiņu brīžus mums bijušajiem un esošajiem Druvēniešiem un skolēniem kas esam mācījušies un mācās Druvienas skolā.Tie mirkļi kas tika pavadīti vakar dos spēku un iedvesmu dzīvot un strādāt .Visu cieņu bijušajiem un esošajiem skolotājiem .Paldies Skolas direktorei Velgai par viņam mīlestību uz Druvienu un skolu.Pateicoties viņas enerģijai un kolektīvam Druvienas vārds ir izskanējis tālu .Lai jums veicas arī turpmāk.Druviena ir gaišs stūrītis LATVIJĀ.

pirms 6 gadiem, 2014.08.17 07:40

foto

Es atkal redzu foto autores vārdu - Līga Āpša. Un atkal sajūsminos par pievienoto bilžu kvalitāti.
Paldies!
Līgas foto kadri ir DZIRKSTELES ieguvums.
Cerams,sadarbība turpināsies.

pirms 6 gadiem, 2014.08.18 15:44

bilde

Mūsdienās jau katrs, kas prot noturēt rokās otu, ir mākslinieks un katrs, kam fotoaparāts, ir fotogrāfs. Ir, protams, arī labas bildes, un tomēr- nu nedrīkst likt visas bildes pēc kārtas!

pirms 6 gadiem, 2014.08.18 22:02

Skolēnu, jauniešu aktivitātes