Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatuves runas reģionālajam konkursam izvirza trīs skolēnus

Gulbenes kultūras centrā vakars, 28.februārī, norisinājās Gulbenes novada skolēnu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 14 bērni 2.-3., 4.-6. un 7.-9.klašu grupās, informē Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

"Žūrija visaugstāk novērtēja Gulbenes 2.vidusskolas 2.klases skolnieka Artūra Paramonova, Gulbenes sākumskolas 3.klases skolnieka Markusa Rauzas un Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 8.klases skolnieces Kristas Zajančauskas sniegumu un izvirzīja viņus konkursa 2.kārtai, kas 7.martā notiks Madonas Bērnu un jauniešu centrā," stāsta G.Kalmane.

Konkursa žūrijā bija Gulbenes kultūras centra pasākumu organizatore Ilvita Kļaviņa, Ozolkalna amatierteātra “Spēlmaņi” režisors Jānis Skopans un Beļavas amatierteātra “Mistērija” režisore Jolanta Zirne.

„Konkursa novada mēroga žūrijā esmu pirmo reizi. Tā ir iespēja iepazīt pasākumu no citas puses. Iepriekšējos gados biju starp tiem pedagogiem, kuri palīdzēja skolēniem sagatavoties. Manuprāt, skatuves runas konkursa dalībniekam ir svarīgi saprast savu motivāciju un daiļdarbu, kuru viņš izvēlējies runāt. Ja ir uzstāšanās prieks, tad tā jau ir puse no uzvaras. Uzskatu, ka jaunāka vecumposma bērniem uzstāties ir vieglāk, jo viņiem ir dabiska vēlme runāt un izpausties. Pieaugot, palielinās arī sasaistītība publikas priekšā un kļūst grūtāk atlasīt materiālu, kas viņus pašus uzrunātu,” atzīst žūrijas pārstāve Jolanta Zirne.


Pievieno komentāru

Skolās