Skolēni mērās ar saulespuķēm 3

Katru mācību gadu sākot, Gulbenes 2.vidusskolā viena diena tiek veltīta skolēnu audzēto saulespuķu izstādei. Šoreiz tāda diena bija 11.septembrī. Skolas pagalms tika izgreznots ar saulespuķēm.


“Šī tradīcija turpinās jau vairākus gadus. Mūsu skolēni un viņu vecāki vasarās savos dārzos audzē saulespuķes un mudina arī citus radīt sauli un prieku sev apkārt. Skolēni ar nepacietību gaida brīdi, kad tiks nosaukta garākā saulespuķe, kā arī tā, kurai būs vislielākais zieds, visvairāk ziedu uz viena kāta,” “Dzirkstelei” stāsta idejas autore, bioloģijas skolotāja Dita Grigore.

Visgarākās saulespuķes šajā vasarā izaudzēja Rainers Eizāns (369 cm), Monta Līduma (341 cm), Andriana Vasiļejeva (336 cm), Viktorija Bičkovska (320 cm), Dagnis Ločmelis (302 cm), Rihards Ozoliņš (301 cm), savukārt Beātes Rogas saulespuķe ir 320 cm gara, zieda diametrs 52 cm, kāta diametrs 12 cm. Andželikai Romanovai uz viena saulespuķes kāta izauguši 37 ziedi. Visčaklākā klase saulespuķu audzēšanā ir 2.b klase, kuras audzinātāja ir Iveta Molotkova.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:))

Jauki tiešām.Tikai virsraksts neveiksmīgs.Velk uz citu populāru teicienu.
Bērni malači.Un ģimenes arī,ka atbalsta.

pirms 6 gadiem, 2014.09.17 10:57

d

ja nākamgad gribat veco laiku lielās labās saules puķes iestādīt, tad jameklē veikalos negrauzdētas saulespuķu sēkliņas. tikai tā ir liela problēma, pavasarā tādu sēkliņu nebija nevienā veikalā, visur grauzdētas. Pati pirku 3 gadus atpakaļ negrauzdētas un dārzā rudenī man bija pilns ar lielajām saulespuķēm.

pirms 6 gadiem, 2014.09.29 09:36

Skolēnu, jauniešu aktivitātes