Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēniem ir iespēja apmeklēt nometnes 1

Gulbenes novadā skolas vecuma bērniem tiek organizētas dažādas nometnes.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka izglītības iestādes skolēnus aicina iesaistīties 14 dažādās vasaras nometnēs. Nometnes tiks organizētas no jūnija līdz augustam. Pirmās nometnes Gulbenes vidusskolā (kontaktpersonas Irēna Aizpure un Diāna Aumeistere) un Stāķu pamatskolā (Ligita Lapsa un Daiga Kalinka) sāksies jau nākamnedēļ. Gulbenes vidusskola pavisam rīko trīs nometnes: 7 līdz 9, 6 līdz 12 un 10 līdz 13 gadus veciem skolēniem. Stāķu pamatskola organizē divas nometnes: 9 līdz 16 un 6 līdz 11 gadus veciem skolēniem.

Vasaras gaitā nometnes notiks: Gulbīša vidusskolā (Maruta Sudare) skolēniem vecumā no 8 līdz 15 gadiem, Galgauskas pamatskolā (Liena Silauniece) nometnē aicināti piedalīties skolēni vecumā no 8 līdz 12 gadiem, Lejasciema vidusskolā (Juris Ivanovs) nometne 8 līdz 18 gadus veciem skolēniem. Savukārt 8 līdz 14 gadus veci bērni tiek aicināti uz nometni, ko organizē K.Valdemāra pamatskola (Jana Solovjova). Tirzas pamatskolā (Ligita Bumbure) nometnē darbosies 7 līdz 15 gadus veci skolēni, Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolā (Irēna Aizpure, Vija Kalniņa) nometnes notiks 7 līdz 13 un 7 līdz 14 gadus veciem skolēniem. Druvienas pamatskolas (Valda Putene) nometnē aicināti skolēni no 6 līdz 18 gadu vecumam. Pieteikties var, sazinoties ar konkrētās nometnes kontaktpersonu.
Arī jauniešu centrs “Bāze” kā ierasts arī šogad rīko vasaras dienas gan jūnijā, gan jūlijā un arī augustā. “Bāze” informē, ka šovasar vasaras dienas būs nedaudz citādākas, jo tiks piesaistīta karjeras tēma - konkrētāk profesiju pasaules iepazīšana. Jūnijā skolēniem būs iespēja darboties no 19. līdz 22.jūnijam. Būs vārdu spēles, komandu saliedēšanās aktivitātes, radošās nodarbības, sporta aktivitātes, dejas, teātris. Tāpat ar savām interaktīvajām nodarbībām “Zinoo centrs” (Cēsis) bērnus ievedīs aizraujošajā profesiju pasaulē. Vasaras dienas notiks arī no 18. līdz 21.jūlijam un no 1. līdz 4.augustam. Pieteikšanās notiek pa e-pastu “jcbaze@gmail.com” vai pa tālruni 26354557.

Informācija par nometnēm citos Latvijas novados atrodama: “http://nometnes.gov.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Inara

Loti labi paldies novelu veiksmi ,in izbaudit vasaru ,in mazajiem apgut jaunas nodarbes ,radosajas darbinacas.

pirms 2 gadiem, 2017.06.08 21:49

Skolās