Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu veltījums Latvijai simtgadē "Kas manu tautu dara stipru"

Sagaidot Latvijas Valsts simtgadi, Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu krājumu „Kas manu tautu dara stipru”, kurā apkopoti ikgadējā konkursa labākie domraksti, esejas, stāsti un zīmējumi.


Konkursā piedalījās gandrīz 900 skolēnu no Latvijas un latviešu skolām pasaulē, krājumā apkopoti 242 skolēnu darbu fragmenti. Grāmatas redaktors – Valdis Rūmnieks. Tie ir uzrunājoši un aizkustinoši darbi, kuros atklāti Latvijas spēka un stipruma avoti.


Grāmatu saņems gan radošo darbu autori, kuru darbi publicēti grāmatā, gan viņu skolotāji. Grāmata ir arī nopērkama Latviešu valodas aģentūrā.


Šogad vēl iespējams piedalīties nākamajā skolēnu radošo darbu konkursā „Mans bērnības stāsts”, savukārt jaunieši un pieaugušie var piedalīties stāstu un fotogrāfiju konkursā „Vārds (ne)vietā”. Darbus gaidīsim līdz 18. novembrim Latviešu valodas aģentūrā.


Skolēnu patriotisko un radošo darbu sērijā izdotas vienpadsmit grāmatas. Vairāk par tām var uzzināt Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv .
Pievieno komentāru

Skolās