Skolēnus aicina piedalīties aptaujā un atrast ideālo skolotāju

Skolotāji mēdz būt dažādi – iedvesmojoši, stingri, atsaucīgi, prasīgi, draudzīgi, arī tādi, kurus skolēni atceras vēl ilgus gadus pēc skolas absolvēšanas. Tikpat dažādi ir arī viedokļi par to, kādam jābūt mūsdienīgam un ideālam skolotājam, un, vai skolotājam ir jābūt ideālam? Izpratni par to lielā mērā veido arī skolēnu domas, tāpēc Neatkarīgā izglītības biedrība aicina Gulbenes pilsētas un novada skolēnus piedalīties aptaujā un pastāstīt, kāds ir ideālais skolotājs?

Aptaujas mērķis ir noskaidrot skolēnu domas par to, kādām īpašībām jāpiemīt labam skolotājam, kā arī uzzināt, vai bērni uzticas saviem skolotājiem. Aptaujas ietvaros tiks jautāts arī par gadījumiem, kad skolotāji ir iedvesmojuši savus skolēnus paveikt labus darbus vai īstenot interesantus projektus.


Skolēnu atbildes tiks apkopotas anonīmā veidā, bet ikviens respondents, kurš vēlēsies, aizpildot aptauju, varēs piedalīties izlozē un laimēt vasaras brīvlaikā noderīgu balvu. Aptauju iespējams aizpildīt līdz 20. aprīlim!


Aptauja pieejama platformā visidati.lv vai Neatkarīgās izglītības biedrības Facebook lapā (Facebook.com/izglitibasbiedriba) un biedrības mājaslapā www.izglitibasbiedriba.lv

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes