Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnus no visas Latvijas aicina piedalīties konkursā „LabieDarbi.lv talismans”

Labdarības projekts LabieDarbi.lv, kurš ik mēnesi atbalsta uzņēmīgus Latvijas iedzīvotājus ceļā uz viņu sapņu realizāciju, līdz 4.novembrim aicina skolēnus būt radošiem un piedalīties zīmējumu konkursā „LabieDarbi.lv talismans”. Konkursa uzvarētājus - visaktīvākos un radošākos skolēnus- gaida vērtīgas balvas, tajā skaitā gada abonaments žurnālam „Ilustrētā Junioriem” vai „Ilustrētā Vēsture”.


Zīmējumu konkursā aicināti piedalīties visi Latvijas vispārizglītojošo skolu skolēni no 1. – 9. klase. Konkursa darbu jāiesniedz A4 vai A3 formātā, zīmētu ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām, vai jebkurā citā zīmēšanas tehnikā. Vērtējot konkursa darbus, primārais vērtēšanas kritērijs būs iesūtītā darba un radītā tēla – talismana, oriģinalitāte, kā arī atbilstība un sasaiste ar projekta LabieDarbi.lv būtību.

Sīkāk ar projekta LabieDarbi.lv darbību, kā arī konkursa nolikumu iespējams iepazīties mājas lapā: www.LabieDarbi.lv. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti žūrijas, kā arī  interneta balsojuma rezultātā. Pēc darbu iesūtīšanas termiņa beigām, labākie darbi tiks izvietoti LabieDarbi.lv lapā portālā Draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/labiedarbi.lv/), kur par tiem varēs balsot ikviens lapas apmeklētājs. Viens labākā darba autors saņems galveno balvu – gada abonamentu žurnālam „Ilustrētā Junioriem” vai „Ilustrētā Vēsture”, citiem labāko darbu autoriem balvā LabieDarbi.lv dāvanu komplekti.

Individuālos konkursa darbus līdz 4. novembrim jāsūta uz pasta adresi: Lielirbes iela 17a-8, Rīga, LV-1046, ar norādi „LabieDarbi.lv talismana konkursam” vai  e-pastu info@labiedarbi.lv

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes